Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlanál akármilyen munkát...

Ajánlanál akármilyen munkát Kecskeméten, amit dolgozhatnék 17 évesen?

Figyelt kérdés

Diákmunkára gondolok. Voltam már az összes diákszövetkezetnél, egy csomószor, de vagy azt mondják, h majd hívnak, vagy h nincs semmilyen munka. Tudom h nem fognak hívni, ezt mindne évben eljátszották.


Máshol sajnos nem tudok dolgozni, mert csak azok tudnak, akinek van vmi ismerőse:/


Szóval tudtok valamiylen munkát, amit egy 17 éves éány tudna dolgozni?? (Akár kukorica címerezés is lehet, csináltam már, jobb mint a semmi).


Köszi.


2010. júl. 7. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sincs ismerősöm, tegnap jelentkeztem a konzervgyárba, de most nincs üresedés :-/ Konzervgyáron kívül nincs más betanított munka lehetőség, ahol próbálkozhatnánk?
2010. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol sincs:/ Mármint csak így az iskolaszövetkezetkezeteknél voltam, de ott sincs semmi, de szó szerint. EL küldenek, h majd hívnak ha van:/
2010. júl. 8. 20:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Jut eszembe, fősulin a szobatársam csokit csomagolt vmerre Kméten. Te biztos tudod, hogy hol van, ha Kméti vagy. Ott már próbálkoztál?
2010. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És nem tudod véletlenül, hogy hogy jutottak be oda? Hogy jelentkeztek? Talán én is meg tudnám úgy próbálni:)
2010. júl. 8. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a fürgediák cégen keresztül jutott el oda. Bár az neked nem jó, mert írtad, hogy nem válaszolnak. Sajna nyáron sok diák keres munkát, gondolom azért nem tudnak ezek a cégek munkát adni Neked. Esetleg ha a diák-cégtől függetlenül jelentkeznél a csokigyárba. Csak meg kéne tudni a telefonszámukat valahonnan, mert a neten nem találtam a weblapjukat...
2010. júl. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy kerested:) Lehet, h valamelyik nap bemegyek a fürgediákhoz, és megkérdezem. Lehet, h azért nem keresnek, mert már régen jelentkeztem be oda. Vagy megpróbálom megkeresni a telefonszámukat. Köszi a segítéget:)
2010. júl. 9. 12:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Szívesen:)

Esetleg Te tudsz írni néhány nagyobb céget Kecskeméten vagy környékén? Nem, nem diákmunka kellene nekem, hanem hosszabb távon főállásban. Olyan, mint a konzervgyár például. Hová szoktak menni dolgozni a kecskemétiek? Környéken esetleg? KKfélegyházán lehet valami?


Nálam biztos jobban képben vagy, mert én csak fősulira jártam ott, de szívesen dolgoznék Kméten. Ha tudnád, milyen nehéz melót találni pályakezdőnek:( Szóval egy átmeneti munkát keresnék, amiből élni is lehetne valahogy átmenetileg, amíg a szakmámban tudnék kezdeni valamit. Mondjuk az autógyár szakmámba vágna, de az még később épül fel...:S

2010. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
méssél kecsét.
2010. júl. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Marha értelmes vagy
2010. júl. 11. 16:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Sikerült valami?
2010. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!