Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit dolgozhatnék gimisként év...

Mit dolgozhatnék gimisként év közben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én vagyok tipikusan az, aki nyáron is tanul, ezért sosincs időm nyáron dolgozni. Viszont mivel minden tanfolyam meg utazás csak kiadással jár, ezért eléggé minuszban vagyunk anyagilag, és muszáj dolgoznom így valamit év közben. 15 éves vagyok, gimibe járok. Eleve így már nehezebb munkát kapni. Gondoltam már korrepetálásra, vagy bébiszitterkedésre, csak anyukám nem engedi, hogy idegen lakásba vagy házba menjek. Szóval fogalmam sincs, tanácstalan vagyok. Segítsetek!! Bármilyen tanács jól jön, de konkrét dolgokat is mondhatnátok!
2011. aug. 2. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mc Donald's, Burger King és a többi kaki helyre felvesznek részmunkaidővel.
2011. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bébiszitterkedést és korrepetálást a saját lakásotokban is vállalhatsz,ez csak megegyezés kérdése az adott családdal és akkor nem kell idegen házba menned.

Ezen kívül szórólapozás,tesco.


[link]

2011. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A szórólapozást elvből nem csinálom, el sem veszem, de a többi még jó vész tervnek, ha nem jönne össze a korrepetálás vagy a bébiszitterkedés!
2011. aug. 10. 00:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!