Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozhatnék Spanyolors...

Hogyan dolgozhatnék Spanyolországban?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Gimnáziumba járok, 5éves (nyelvi előkészítő) osztályba, tehát még van 1 évem. Szeretnék továbbtanulni, egyetemre/főiskolára menni, de félek, hogy nem vesznek fel. Ha ez így lenne, úgy terveztem, kimennék dolgozni külföldre, leginkább Spanyolországba. Sajnos nincsen kint ismerősöm és nem tudom hogyan/hol dolgozhatnék?!.

(Van egy középfokú angol nyelvvizsgám és fél éve tanulok spanyolul is.)


2011. jan. 12. 17:35
 1/4 anonim válasza:

Komolyan gimnáziumos létedre ennyi eszed van? Európában Görögország után Spanyol az az állam, ahol a legnagyobb a munkanélküliség! Én sem hittem el, hiába láttam nap, mint nap a tv-ben, kimentem, kint voltam 2 hónapig (1 hónapja jöttem haza), alig tudtam hazajönni, elfogyott az összes spórolt pénzem is, úgy átb*sztak, ahogy csak lehetett!

MEgfogadtam, hogy soha többet oda, mégcsak kirándulni sem! Pedig gyönyörű, az biztos!

2011. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak ismerősön keresztül tudsz ott elhelyezkedni.

Úgyhogy pasizz be.

2011. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés, majd megpróbálok :D
2011. jan. 13. 18:09
 4/4 anonim válasza:

Én meg azt mondom ha meg sem próbálod akkor, esélyed sincs...

Az előttem szólónak rosszak a tapasztalatai nekem meg jók, pedig még csak nyamvadt éretségim sincs, tovább megyek, mikor kimentem még spanyolul sem beszéltem, és ráadásul, ismerősöm sem volt.

Most 3.éve recepciósként dolgozok havi 1000-1200€-ért

A munkanélküliséges statisztikás témába meg nem mennék bele... évente +2-3 barátomnak tudok munkát szerezni... munka van csak dolgozni kell..

2011. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!