Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár valami annak a gyereknek?

Jár valami annak a gyereknek?

Figyelt kérdés
páromnak van egy 6 éves kisfia az ö nevén is van de nem neveli még nem látta, és házat szeretnénk venni de direkt úgy hogy az én nevemen legyen hogy az a gyerek ne kapjon semmit se csak a mi közös gyerekeink és igyis jár majd neki a köteles rész? de ha nincs a nevén semmi a páromnak akkor nem tudnak követelni semmit se vagy igen?
2011. jún. 6. 11:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

most én mondjam neki hogy menjél már keresd fel a fiadat fél év után. szerintem ebbe nekem semmi beleszólásom ez az ö dolga ha ö ezt így látja jónak hogy nem keresi most én mit csináljak???"


Igen, ezt kéne tenned. Ha arra volt eszed, hogy azon gondolkozz hogy lehetne kifúrni azt a kisfiút az őt megillető örökségből, akkor arra is lehetne, hogy kicsit ösztönözd a párod az apaság gyakorlására. Sokkal emberibb lenne, mint ez a gusztustalan, önző hozzáállás. Mert ugye a leírásból az jön le, hogy ez az egész a te fejedből pattant ki. Akkor meg mit mentegetőzől, hogy te nem tehetsz róla?

2011. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!