Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár valami annak a gyereknek?

Jár valami annak a gyereknek?

Figyelt kérdés
páromnak van egy 6 éves kisfia az ö nevén is van de nem neveli még nem látta, és házat szeretnénk venni de direkt úgy hogy az én nevemen legyen hogy az a gyerek ne kapjon semmit se csak a mi közös gyerekeink és igyis jár majd neki a köteles rész? de ha nincs a nevén semmi a páromnak akkor nem tudnak követelni semmit se vagy igen?
2011. jún. 6. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Remélem, nagyon remélem, hogy ez egy provokatív szándékú kamu kérdés. (Nem hiszem ugyanis, hogy csak ezért a pasi lemond a tulajdonrészéről.)
2011. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Addig ütnélek bennetek, amíg szuszogtok!
2011. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
figyeljetek nem neveli a gyereket nem is látta!! mi akarunk külön családot és az a gyerek 20 év után jönne járna neki valami mikor még egyszer se látta?? mert akkor persze megérteném hétvégente vele van a gyerek meg találkoznak is de erröl nem tud semmit se.
2011. jún. 6. 12:03
 4/21 anonim ***** válasza:

Az indokotokat nem kommentálom, azt megteszik majd mások helyettem. Akikkel egyébként egyet is értek.

Na de a kérdésedre: nem, a te tulajdonodhoz semmi köze annak a kisgyereknek, de ha a párod csak egy százalékban lenne a tulajdonosa, akkor az ő része után már járna a kicsinek is.

2011. jún. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat!
2011. jún. 6. 12:05
 6/21 anonim ***** válasza:

De miért nem látta?? Nem le se szarta a saját gyerekét!

Ha megcsinálni meg tudta, akkor az pénzéből is jár neki!

Bár gondolom, akkor eddig egy fillért se látott tőle csóri gyerek!

Szépek vagytok!

2011. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább elgondolkoznék azon, akarok-e közös jövőt egy olyan emberrel, aki 6 évig egy percre sem kíváncsi a gyerekére....
2011. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez a része érthető, csak az a furcsa, hogy mégis miért nem látta még sosem a saját gyerekét? Nevére vette, de látni nem látta sosem? Nem is érdekli, hogy mi van vele? Apa az ilyen? gusztustalan! Jó nem ismerem a háttértörténetét, de akkor is usztustalan dolog, ha egy szülő ennyire telibesz.rja a gyermekét! Gratulálok nektek!
2011. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
miért többes számba mondod hogy szépek vagytok! én arról nem tehettek hogy nem volt rá kiváncsi mert kitudja milyen nő lehetett az is hogy így áll a dolgokhoz hogy nem érdekli a gyerek!
2011. jún. 6. 12:08
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

És az a gyerek önszántából nem látja az apját? Ugye nem akarod azt mondani, hogy úgy bújt ki az anyjából, hogy én köszi, de nem vagyok kíváncsi az apámra!?

Ha ez nem kamu kérdés, remélem, hogy a párod még nagyon keservesen megbánja, hogy eldobta magától a saját vérét és te egészen biztosan meg fogod bánni, hogy így tudsz beszélni egy ártatlan kisgyerekről. Ugyanis nem tudom, gondoltál-e arra, hogy az emberek alapvetően nem változnak. Tehát ha simán elhagyott egy gyermeket, semmiféle biztosíték nincs arra nézve, hogy nem teszi meg ugyanezt a közös gyerekeitekkel is.

2011. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!