ez holnapra a matek lecónk!!! aki tud kérem segítsen!! pls!2011. jan. 17. 18:19
2/2 anonim válasza:
most x éves
két év múlva: x+2
kétszer annyi idős: (x+2)/2
öt évvel ezelőtt: x-5
(x+2)/2=x-5
x+2=2x-10
x=12
most 12 éves