Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár valami annak a gyereknek?

Jár valami annak a gyereknek?

Figyelt kérdés
páromnak van egy 6 éves kisfia az ö nevén is van de nem neveli még nem látta, és házat szeretnénk venni de direkt úgy hogy az én nevemen legyen hogy az a gyerek ne kapjon semmit se csak a mi közös gyerekeink és igyis jár majd neki a köteles rész? de ha nincs a nevén semmi a páromnak akkor nem tudnak követelni semmit se vagy igen?
2011. jún. 6. 11:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
lehet megteszi majd velem is erre nincs semmi biztos pont hogy velem marad ezek után. meg ha akarná látni a fiát én nem mondanám neki hogy ne keresd fel mert persze menjen de ha őt nem érdekli engem miért érdekeljen ez az egész. csak most belegondoltam összeköltözök vele veszünk egy házat fele rajtam fele rajta és ilyenkor gondolkozok el az egészen hogy nekem igy jó lesz-e majd ha egyszer osztozkodunk.
2011. jún. 6. 12:12
 12/21 anonim ***** válasza:
Gonosz, szívtelen nő vagy, hogy egy 6 éves gyerektől akarod elvenni, ami az övé...
2011. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Utólsó vagyok: miért az osztozkodáson gondolkodsz? Ha megalapozottnak, stabilnak gondolnád a kapcsolatotokat, akkor nem merülne fel az osztoszkodás. Ha viszont felmerül, én átgondolnám ezt az egészet alaposan.

Amúgy azt sem gondolhatod komolyan, hogy minden a te neveden lesz, ugye? Ha ő is dolgozik a házért, ha ő is tesz bele tőkét, együtt éltek benne, együtt fizetitek a költségeit, akkor nem várhatod, hogy neki ne legyen köze hozzá.

2011. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de neked nem való gyerek!

Aki simán elnézi, sőt normálisnak tartja,hogy a pasija nem látogatja, nem segíti a gyerekét, annak nem való gyerek!

2011. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem az utólsó, hanem a 12.09-es voltam.

Ja és ha együtt éltek, még házasoknak sem kell lenni ahhoz, hogy néhány év után közös tulajdon legyen mindenetek. Akkor pedig bizony örökölni fog az a másik kisgyerek is. És tudod mit? Meg is érdemli, hogy örököljön. Ha már így megverte a sors szegényt, hogy nem kapott egy tisztességes apát, akkor legalább anyagilag kapjon valamit, hátha ő jobban használja fel, mint ti.

2011. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
most én mondjam neki hogy menjél már keresd fel a fiadat fél év után. szerintem ebbe nekem semmi beleszólásom ez az ö dolga ha ö ezt így látja jónak hogy nem keresi most én mit csináljak???
2011. jún. 6. 12:19
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem lesz közös mindenük, azért ilyen butaságokat ne írjunk már!

Hát ettől függetlenül én anya létemre, még csak szóba sem állnék egy olyan pasival, aki csak megcsinálni tudja a gyereket, aztán meg magára hagyja!

2011. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nézd, itt már nem arról van szó, hogy te nem noszogatod, hogy látogassa (én ezt tenném..), hanem arról, hogy azon mesterkedsz, hogyan túrd ki az őt megillető vagyonból. Pedig ennyi igazán járna neki azok után, amit a drága apja tett vele..
2011. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ok, ez a része nem a te dolgod, de az, hogy ilyen kicsinyesek vagytok, az már igen! A közös házatokat csak a te nevedre akarod, hogy az gyermek ne kapjon semmit. Ez már igenis a te sarad. A pasi helyébe nem mennék ebbe bele az biztos. Mert ha tényleg osztozkodásra kerül sor, mert szétmentek, akkor neki semmi alapja nem lesz a lakáshoz, mert az csak a tied. Persze ha jófej vagy, akkor megoldható, de jogilag nem lesz hozzá semmi köze, és mindezt csak azért kockáztatja, nehogy örököljön a saját gyereke? Az nem indok, hogy mert nem is ismeri. Az nem a gyerek hibája, az az "apán" múlt. Ha már van egy gyereketek, akkor a távoli fiút csak negyedrész illeti meg, ha több gyereket is van, akkor még ennyi se, csak töredék. Most tényleg ennyire smucikok vagytok mindketten, hogy ezt is sajnáljátok? Megilleti azt a gyereket. És mi az a kijelentés, hogy ki tudja milyen nő volt az is? Jaaa mikor dugni kellett, akkor nem számított?
2011. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ti vagytok a társadalom legalja!
2011. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!