Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire bíztok meg a takarító...

Mennyire bíztok meg a takarítónőtökben/bejárónőtökben?

Figyelt kérdés
Mármint hogy akkor is ott van-e, amikor elmentek, vagy hogy? :D
2011. ápr. 8. 14:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy nem tudom mennyit kéne keresnem, hogy bejárónőre költsek.. Szerintem milla felett.. Na meg persze iszonyatosan elfoglaltnak kéne lennem.
2011. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

De meglepődtem volna, ha nem szólnak be valamit... ugyan miért baj, ha van takarítónője valakinek? Szegény az ország, éljek én is úgy?


Mi pl nem vagyunk túl gazdagok, de szegények sem, úgyhogy megengedhetjük magunknak. :) Már 8 v 9. éve takarít itt, Neki is van kulcsa hozzánk:D Szerintem akkor sem lopna, ha a szekrény alatt találna egy ottfelejtett 5000est, amiről senki nem tud már, inkább mondani, hogy odatette az asztalra :D (nem mintha sok ötezres lenne a szekrény alatt:DD:D)

2011. ápr. 8. 14:30
 13/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem az embereket... Ha valakinek van 3 gyereke és mellette dolgozik is, hogyan várhatjukmár el tőle, hogy mindig csillivilli legyen a ház? Ha telik rá, hát hadd tartson takarítónőt.

Ha majd én is úgy fogok élni, hogy megengedhetem magamnak, én is tartani fogok.

2011. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
57%
Én megbízom az enyémben, és bár otthon szoktam lenni, volt már, hogy el kellett mennem valahová és ő otthon maradt egyedül. Már évek óta jár hozzánk és még soha semmi gond nem volt. Ha nem bíznék meg benne, nem engedném be a lakásba, még akkor sem, ha otthon vagyunk, mert ha akar lopni, úgy is megtehetné.
2011. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Amúgy mennyi a tarifájuk? Na meg milyen gyakran szoktátok hívni őket?
2011. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
68%
Jaj ha nekem egyszer saját takarító nőm lenne hát nem tudom mert nincs. De én elég bizalmatlan vagyok.
2011. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Milla fölött? Húha, el vagy tévedve:D Legalábbis itt, kisvárosban a felét sem kell keresni, hogy lehessen nekünk.:D
2011. ápr. 8. 14:31
 18/32 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is...és ha éppen 3millát keresek? Had tartson már mindenki, aki akar...
2011. ápr. 8. 14:32
 19/32 anonim ***** válasza:
81%

Én is meg lettem volna lepve, ha valaki nem szól be a válaszolóknak. És akkor több kérdésnél meg be van írva,hogy a gazdagok a rosszindulatúak. Látom..

Ezt úgy mondom, hogy nekem nincs takarítónőm.

2011. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy annyira nem drága egy takarítónő, nem kell milliós fizetés hozzá, mint előttem írta valaki... Nyilván nem kap százezreket egy takarító. Én ismerőseimhez hetente egyszer jár, egy alkalomért kap 5000-et, ha jól rémlik.


Apámhoz is jár egy szomszédasszony, ő 40-et kap egy hónapban, de ő mindent csinál, füvet nyír, ültet, locsol, vasal, mos, takarít, ágyat vet, tehát mindent, mivel apám egyedül él és ritka lusta. :D

2011. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!