Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire bíztok meg a takarító...

Mennyire bíztok meg a takarítónőtökben/bejárónőtökben?

Figyelt kérdés
Mármint hogy akkor is ott van-e, amikor elmentek, vagy hogy? :D
2011. ápr. 8. 14:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A lényeget: Mennyi az annyi?
2011. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
57%
Hozzánk hetente kétszer jön, hétfőn ls csütörtökön. kb. 5 órát szokott dolgozni. én heti 10 ezret adok ezért. (1000/óra) de van, hogy tovább marad mert pl buli volt hétvégén, vagy vendégek jönnek. és van, hogy előbb megy. de 5 óra alatt szépen végigmegy a házon.
2011. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
57%

Tőlem is 40et kap havonta, azért takarít, mos, vasal.

23/F

2011. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
76%
Én magam takarítok, úgyhogy ez nem kérdés, de belegondoltam kicsit a helyzetbe: bizalmatlan vagyok, és nem hiszem, hogy szeretném, ha más bejárkálna a lakásomba. Nem feltétlenül azért, hátha eltűnik valami, de az az én kis személyes terem. :) Meg kicsit cikinek érezném, hogy más takarítja az én dolgaimat (persze nagyon kényelmes lenne :D ).
2011. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
57%

Hozzánk hetente 3x jön, ebből heti egy a nagyobb, alapos takarítás, a többi alkalommal lájtosabb rendrakás, porszívózás a feladata, illetve vasalni is szokott.


Ez így kb. 15-20 óra hetente (munkától függően, hiszem pl. ablakot pucolni nem kell minden héten). 8 eurós órabért kap (én voltam a külföldön élő).

2011. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
70%

Én megengedhetem magamnak,hogy takarítónőm legyen,de valahogy megalázónak érzem,hogy más takarít helyettem..Olyan ez mintha a világ lustája lennék vagy szarnék az egészbe..

A bizalmatlanság a másik ami miatt nem mennék bele,hogy egy idegen takarítson nálam..

Egyébként van egy kedves ismerősöm aki egy orvos házaspárhoz jár takarítani 1 héten kétszer..

Nem is olyan régen mesélte,hogy nem tudja,hogy mondja el a házaspárnak,hogy nem akar többet menni hozzájuk takarítani.Ugyanis elege lett abból,hogy a szó szoros értelemben a szart pucolja a wc faláról..Először azt hittem csak úgy mondja,de felvilágosított,hogy nem egyszer úgy összefossák magukat,hogy a falra is felcsapódik..Mesélte,hogy hétfőn szépen kitakarít,és péntekre úgy néz ki a lakás mintha cigányok lakták volna be..Az ismerősöm egyébként komoly középkorú hölgy akinek a lakása is tip-top,ragyog a tisztaságtól,és dolgozik egy ügyvédnél is aki nagyon ragaszkodik hozzá..

Szóval én személy szerint nem bírnám elviselni hogy más rakjon helyettem rendet...Annyi időm mindig van hogy kitakarítsak..(pedig van gyerekem,és dolgozom is)

2011. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
57%

Mikor au-pairként dolgoztam, volt a családnak takarítónője. Kulcsa ugyan nem volt, de ha épp nem volt otthon senki, akkor a lábtörlő alatt hagyták neki a kulcsot. Abszolút "családtagnak" tekintették, hozott is a takarítónő a kislánynak elsőáldozás után ajándékot, de volt, hogy egy tepsi sütivel jött.

Annak meg, aki kapásból az elején beszólt: azért, mert nyolcan ideírták, hogy van takarítónőjük, nem jelenti azt, hogy mindenki kőgazdag ebben az országban.

2011. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
77%

Nevetséges ez az egész, hogy milyen irigy emberek vannak! Miért nem lehet felfogni, hogy nem kell kőgazdagnak lenni ahhoz, hogy takarítónőt vegyél igénybe?

Ha az ember rendel egy pizzát,akkor ő már a világ lustája, mert megcsinálhatná maga is?

2011. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
26%

Mi szegények voltunk!


Szegény volt:

a szakácsnő,

az inas,

a kertész,

a sofőr,

meg a lakáj is... :)

2011. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Egy normális társadalomban mindenkire szükség van. Takarítónőre, asztalosra, kertészre, és ha nem tévedek, még rám is.
2011. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!