Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen indokkal lehet elutasít...

Milyen indokkal lehet elutasítani a közmunkát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell indok, utasítsd el nyugodtan. Csak utána nem kapsz segélyt.

És nincs semmilyen elfogadható indok. Nyomorék vagy?

2009. febr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ az első válaszadónak, úgy tűnik ő egy "szellemi nyomorék" egy iyen válasszal!
2009. febr. 27. 08:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

például orvosi indokkal (ha állómunka, és lábműtéted volt)

vagy pszihológiai indokkal (lelkileg ártana neked)


amúgy annyiban igaza van az elsőnek, hogy ha nem alapos, és elfogadható az indok, akkor utána nem jár segély

2009. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert tudom, hogy lógni akarsz - ugyanis ha VALÓDI indokod lenne, akkor nem kérdeznél, hanem mondanád.

Amúgy miért is zavar, hogy mondjuk 6 hónapban 6 hetet dolgoznod kelljen egy nyugalmas, könnyű munkán? És ezért a segély dupláját kapjad? Kíváncsian várom a választ.

2009. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Várhatod,mivel a kérdés azóta elvesztette az aktualitását!Megoldottam magamtól!:p
2009. febr. 28. 12:01
 6/7 anonim válasza:
én egyszerűen csak azt mondam h nem megyek közmunkára.és jövöhotol már automatikusan megszünik...
2009. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Hogy sikerült?

Tegnap nekem is ajánlottak egyet, de mondtam, hogy nem tudom elfogadni most mert beteg vagyok éppen.

Úgy írta le hogy fertőző betegség. Erről majd kell nekem papírt is kérni a háziorvostól.

Tüszős mandula gyulladásom van! Penicilin érzékeny is vagyok és az első antibiotikum kúra nem hatott most lesz a második és 2 hete van ez az állapot. Ha ez sem fog hatni nem tudom mi lesz... Lehet kórház...

Jogosan utasítottam el?


Nekem nem közmunkát ajánlottak telefonon, mert 25 év alatti vagyok.

2018. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!