Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pár napja kaptam egy sms-t a...

Pár napja kaptam egy sms-t a telefonomra, hogy nyertem a South African National Lotto-tól 840, 000, 00 dollárt. Volt még az sms-ben egy e-mail cím akivel fel kell vennem a kapcsolatot ha igényt tartok a nyereményre. (? )

Figyelt kérdés
Én fel is vettem vele a kapcsolatot. Dr. Dean Shure-nek hívják (elvileg). Váltottam vele pár e-mailt és utánna miután ,meggyőződött arról, hogy én vagyok a valódi nyertes(elkellett küldenem pár adatom meg a telefonszámom mivel azt írták, hogy a nyereményt a T-mobile-os számok közt sorsolták ki.)adott egy másik e-mail címet, Mrs. Timothy Cynthia-ét aki elvileg a vállalat pénzügyi igazgatója. vele is váltottam pár e-mail-t és most az írta, hogy küldenem kell az irodájuknak 760$-t amiből biztosítani fogják a nyereményt és a pénzügyi tervezet postai elküldésének díja is ebből lenne finanszírozva. Rákérdeztem, hogy a nyereményből nem lehetne-e levonni a 760$-t mert csak úgy nem akarok elküldeni 150ezer forintot nekik látatlanba és azt írták, hogy az ottani banki szabályozások ezt nem engedik meg. Itt már elkezdett gyanússá válni az egész. A segítségeteket szeretném kérni! Szerintetek ez átverés? Ha nyer valaki egy nagyobb pénzösszeget akkor így veszik fel vele a kapcsolatot?? (sms-ben? vagy e-mail-ben?)
2010. nov. 27. 08:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. nov. 27. 20:48
 12/12 anonim válasza:
átverés.én például vagy 8 levelet kaptam angiából h nem om hényezer fontot nyertem.tök korrektül meg volt írva,e-mail cím,telefonszám,nevek,még levelezési cím is volt.szard le te is magasról:)
2010. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!