Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit költötök havonta...

Mennyit költötök havonta öltözködésre, parfümre. Stb, egyéb ilyesmi dolgokra?

Figyelt kérdés
Én kettőnknek havonta kb. 20 ezer forintot.
2010. nov. 12. 20:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

ruháimat úgy kapom külföldről, amiket a gazdagok egyszer felvettek és le is vetettek... mindenki kérdezi hol veszem őket...

vagy a turkálóban vásárolok fillérekért minőségi darabokat, amik nem jönnek velem szembe az utcán!

de oda is max fél évente egyszer megyek, nem követem a legújabb divatot, időtálló elegáns, kényelmes ruháim vannak, amik ráadásul márkásak. :)

parfüm? ünnepekre mindig azt kapok, úgy hogy arra sem nagyon kell költenem...

amire költök, az a sampon, tusfürdő, fogkefe, fogkrém, szájvíz, dezodor...

ezeket viszont rendszeresen, havi 5000-7000Ft értékben.

2010. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ruhát lehet,hogy egyik hónapban nem veszek,de lehet,hogy a másikban,meg költök rá mondjuk 20000-et. Igazából megvannak az alapdarabjaim(több stílusban,sportos,elegáns,hétköznapi,stb.),amik általában örök klasszikusok. Ha viszont meglátok valami olyat,ami nagyon megtetszik,azt megveszem.Lábbelit évszakonta biztosan veszek. Parfümöt évente kétszer veszek,de akkor drágábbat,ez évente kb. 25000. Smink,és kozmetikai cuccokat,folyamatosan vásárolok,megszámolni sem tudnám mennyi olyan cuccom van,amit még nem,vagy csak egyszer használtam. Műköröm havi 3500-4000,fodrász 4500 kéthavonta. Néha esetleg szoli,de mostanában egyre ritkábban(Ez max 1500-2000 ft havonta).


25/N

2010. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

nem havonta költök, de ennyi elmegy átlagban ha hónapra lebontom

23f

2010. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Nyáron vettem egy pólót és egy nadrágot 130 Ft-ért.
2010. nov. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

Parfümöt nem veszek havonta,mert 60 ml bőven elég egy fél évre.A parfümre 25 rugót költök,kicsit erős lenne havonta. :) Ruhával úgy vagyok,hogy akkor veszek,ha kell,vagy ha valami megtetszik,de havonta átlagba olyan 10-15.000. Egyéb ilyesmi alatt gondolom kozmetikumokat értesz,nos ez is változó,de talán átlagba olyan 5000.

N/20

2010. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Azta k*rva... Hát itt vannak durva összegek. Én nekem a havi kajám (reggeli, ebéd, vacsora) 20.000 Ft. Havonta 600 Ft-ot hajfestékre, magamnak csinálom. Műkörmöt szintén magamnak csinálom, csak fehér tipet (50 Ft/csomag) teszek fel, formára reszelem, és lefestem körömlakkal (200 Ft). 3 havonta veszek egy olcsó, de nagyon finom illatú parfümöt. És ennyi. Ruhákat turkálóban veszek, de utoljára 1 éve jártam ott. Csak melltartókat szoktam fél évente venni, max 1000 Ft. Ennél többet nem tudnék költeni ilyenekre. Még, ha lenne pénzem, akkor sem, mert fájna a szívem a kidobott pénz után! És még így is nagyon csinos vagyok, hogy nem költök magamra ennyit!!!!

21/N

2010. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amennyi szoctámot kapok egy hónapban:D


Parfümre semennyit, mert nem szeretem. Ruhára annyit, amennyit aktuálisan van:D

2010. nov. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!