Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit költötök havonta...

Mennyit költötök havonta öltözködésre, parfümre. Stb, egyéb ilyesmi dolgokra?

Figyelt kérdés
Én kettőnknek havonta kb. 20 ezer forintot.
2010. nov. 12. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem költök havi szinten ilyesmire. Ruhát akkor veszek, ha kell, vagy ha nagyon megtetszik valami, de az nem havonta történik. Parfümre meg inkább úgy éves szinten szoktam, nekem fél évig simán kitart egy jobb féle parfüm. Az egyetlen ilyen kozmetikai dolog, ami havonta elfogy, az a hajlakk. Ja, meg havonta festem a hajam. Kb. ennyire szoktam havonta költeni.
2010. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én félévente-évente költök ennyit erre.
2010. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Én havonta nem költök rá, ha van valami akciós ruha, megveszem, pl nadrág 1500-3000 vagy felsők 500-1000, téli kabát, csizma, meg a létszükségletes ruhák, de sajnos nem annyiszor vásárolhatok, meg nem annyit amennyit szeretnék:)

Parfümre meg 2évente 4000. ...de majd ha egyszer sok pénzem lesz...:P

2010. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

én is csak félévente-évente költök ennyit ilyesmire.

de megmondom, miért: nőként meglehetősen sok ruhám van, mindegyik jó állapotban, és mivel felváltva hordom őket (még jó! :) ), igen kevéssé használódnak.

parfümöt pedig általában ajándékba kapok, és egy üveg egy évig kitart, a következő ajándék parfümig.

2010. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Havi szinten én sem költök. Főleg azért mert ha én megveszek egy darabot az általában drága, vagy pedig csináltatom. Drága, de az tartson nekem évekig. Parfüm.. évente egyszer veszem a Gucci rush-t ez nagyon drága, de évente egyszer belefér. Plusz évente két három hétköznapra való parfüm.
2010. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy parfüm az elég fél évig is, ugyanis van 3-4 parfümöm és felváltva használom őket. Sminkcuccokkal ugyanez a helyzet.

Ruhát akkor veszek, ha nagyon megtetszik valami, vagy ha éppen szükségem van valamire.

A hajamra (festetem, vágás stb.) és a körmeimre (zselés műköröm) költök el havonta 15 körül.

2010. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
9%

Én hetetne megyek vásárolni és akkor max. 5-6 ezret költök ruhára.Sminket katalógusból rendelek, parfümöt meg évente 2-3-szor veszek de akkor is valami nevenincs parfümöt:D

16/L

2010. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
40-50e/hó
2010. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Változó...attól függ, mire van szükségem, magy mi tetszik meg, de van, h sokáig nem kell semmi....átlag havi 5-10000
2010. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
nulla ftot, ha az alap tisztálkodó szereket nem vesszük. Ruhát akkor veszek, amikor muszáj, agy ajándékba kapom neves alkalmakra. És amúgy a legolcsóbbat, a legolcsóbb helyen.
2010. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!