Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13 éves gyerek vagyok, nem...

13 éves gyerek vagyok, nem tudtok nekem mondani, valami olyan dolgot, amiből lehet pénzt keresni, ha nem is sokat?

Figyelt kérdés
Nemfeltétlenül munkára gondolok, bármi amiért pénzt adnak
2010. nov. 10. 20:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
De igen hallottam de az írásban nem igazán jön ki sajnos. Viszont a sértegetéseket akkor is lehetett volna mellőzni.
2010. nov. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Csak én vettem észre, hogy iszik is nem csak cigizik?

Kapnál tőlem olyat, hogy a neved is elfelejtenéd...

2010. nov. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
nem, inni még nem iszok
2010. nov. 11. 15:54
 34/34 Horváth Márk_24 ***** válasza:

Ha pesti vagy akkor elmehetsz Statisztának. Mega ,X-faktor ilyenekbe én is voltam mindegyikbe.Itt nincs korhatár.Igaz nem valami sok a fizetés.Mondjuk a víg színházas meg 1 nap 2500,- és 5 napig volt.Szóval mondjuk az 10e.

Budán vagy Kecske köz.Princess Castin Produkciós iroda.Hév, és busz is megy oda.Ne kérdezd milyen tér.

2010. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!