Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudna dolgozni és hol egy...

Mit tudna dolgozni és hol egy 14 éves gyerek?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, tényleg, esetleg valami oldalt nem tudtok, vagy valami ötletet..?



JH


2009. okt. 5. 19:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy BP. II.kerületben kéne.:)
2009. okt. 5. 19:37
 2/6 anonim válasza:

14 évesen legálisan sehol. 15 éves kortól - ha jól tudom - szülői beleegyezéssel lehet, 16 éves kortól pedig szabad a pálya.

Ezt találtam neked, itt van egy pár hasznos infó:


[link]


remélem segítettem.

2009. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem , sajnálattal hallom, de köszönömszépen:)
2009. okt. 5. 19:52
 4/6 anonim válasza:
Ha te vagy a szulo akkor ::::szegyelheted magad hogy dolgozni kuldod agyereked!!!Ha te vagy a gyerek akkor birjal meg ki egy par evet aztan jobb ha megszabadulsz a csaladodtol!!!
2009. okt. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, h láttad-e h mi volt a kérdés, de elismétlem : Mit tudna dolgozni egy 14 éves gyerek?

Elemezzük: - látsz itt te olyant, h kiv. vok mit gondoltok erről:

-azt akarom h írjátok le mennyire unszimpatikusak vagytok, és mennyire nem illetek bele a társadalomba.. AKAROM, H LEGYETEK BUNKÓK?



semmiféle ilyen nem volt:)

A gyerek vagyok, és hadd ne te döntsed el, hogy mire kell még várnom mennyit, másrészt ha a szülő lennék, és nem lenne munkám, vagy minimálbér lenne a keresetem, és lenne mondjuk öt gyerekem, a férjem otthagyott volna, akkor igen, megkérném a gyerekemet hogy segítsen:)

2009. okt. 7. 14:44
 6/6 anonim válasza:
Oke...Igazad van de a korulmenyeket nem irtad le..!!!Ha tenyleg nagyon nyomorult a helyzet akkor csak olyan munkat tudsz valalni hogy pl..Idos embereknek segitesz dolgokban amire nem kepesek vagy pl ujsaghordas vagy esetleg amiert meg meg sem buntetnenek (tegyeln ki az ujsagba hirdetest hogy kutyasetaltatast vallalsz)Egy csomo ember van akinek semmi kedve sincs hozza,szivesebben ad valakinek 500 -at hogy vigye el helyette>>
2009. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!