Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13 éves gyerek vagyok, nem...

13 éves gyerek vagyok, nem tudtok nekem mondani, valami olyan dolgot, amiből lehet pénzt keresni, ha nem is sokat?

Figyelt kérdés
Nemfeltétlenül munkára gondolok, bármi amiért pénzt adnak
2010. nov. 10. 20:02
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

retardáltnyomi nem pénz kell hanem több pénzx"D

tudod, az hogy valaki cigizik nem elítélendő dolog, ugyani vanak olyan emberek, mint pédlául én, akik nem vagizásból csinálják, hanem volt egy méjrepülésük, szerelmi csalódás vagy bármi ilyesmi miatt, és akkor rászoktak...nyomorék retardált-.-"


A szórólapozással kapcsolatban, ezt milyen cégeknél lehet megcsinálni? példát szeretnék légyszives

2010. nov. 10. 20:39
 12/34 anonim ***** válasza:
17%
és ha nem cigire költeni hanem mondjuk olyan dolgokra amiket a szüleitől nem kap meg? mondjuk elsősorban zsebpénzt nem sok gyerek kap, te meg zsigerből vagy idióta utolsó
2010. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Én havi 3000Ft-t kapok.

Abszolút elég.Enni- innivalót itthonról szoktam vinni suliba,csak akkor veszek valamit ha nem elég a kajám,vagy csokiehetnékem van,de ez ritka.Ezenkívül a zsebpénzből csak kozmetikumokat szoktam venni (tonik,sminklemosó,arckrém,tusfürdő,borotva,körömlakk,sminkcuccok,vattakorong,dezodor...).Bár néha anyukám szokott adni pénzt,amikor tudja,hogy megyek a városba vásárolni.


Emellett egyre gyakrabban veszek magamnak ruhát is,ugyanis nem állunk túl jól anyagilag és nem akarom ezzel is terhelni a szüleimet.

Nekem pont elég a havi 3000Ft-om úgy,hogy még félre is tudok tenni belőle.

A titkom egyszerű:nem cigizek!:) Jó,oké,kipróbáltam már,de NEM szoktam rá,még bulikban sem gyújtok rá (bár annyira nem is járok bulizni:D).


Tedd le a cigit!13 évesen semmi szükséged nincs ilyenekre - sőt,később sem kellene,hogy szükséges legyen.Arról nem beszélve,hogy milyen rossz hatásai vannak.A sárga fogak,a ráncosodás,a bőr változása csak apró kis dolgok,de pl. tüdőrákot is kaphatsz.

Én osztálytársaimnak is azt szoktam mondani,hogy "A máj tud regenerálódni,de a tüdő nem!" Ezt azért mondom,mert a legtöbben alkoholt is fogyasztanak.Erről nem papolok,én is szoktam inni,normál keretek között a szüleim tudtával,engedélyével.Viszont a cigi...Értelmetlen!

15/L

2010. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
ja hogy mégis cigire költenéd? akkor bizony sürgősen rohadjon le a balheréd
2010. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
100%

Mégis mért kell heti egy doboz cigire költeni 13évesen ?

Oké...13évesen én sem voltam szent,sőt volt mikor énis bagóztam,de simán letettem.És nem volt pofám mindenhova leírni...meg terjeszteni.Ja de most ez a menő.Hát akkor anyukám szívás,nem lesz pénzed.

Majd ha te keresed meg rá a pénzt akkor rájössz,hogy milyen sok is az az 500 ft.

2010. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
tudod, nem azért szvom mert menő...van ilyen ismerősöm, ki is röhögöm...ennyit erről
2010. nov. 10. 20:44
 17/34 A kérdező kommentje:
nade hogyisvan ez a szórólapozás?
2010. nov. 10. 20:45
 18/34 anonim válasza:

Ha az én fiam lennél, eleve nem szoktál volnál rá!


Túl fiatal vagy ahhoz, hogy szerelmi csalódás miatt cigihez nyúlj! Fogalmad sincs, milyen az élet! A következő csalódásnál már a kábszer jön? Szívjad csak, szokj rá a kábszerre, utána már csak egy lépés a bűnözés, s belekerültél egy ördögi körbe!

2010. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
pff Mert a dohányzás tényleg megoldja a problémákat. Értem ha valaki iszik vagy drogozik mert baja van(nem buzdítás) mert az egy kis időre tényleg felejtet, de a dohányzás nem tudom... Mellesleg én is dohányzom csak én nem 13 éves vagyok -.-"
2010. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
"van ilyen ismerősöm, ki is röhögöm...ennyit erről"-Mi meg téged röhögünk ki... Erről kb ennyit.
2010. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!