Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért annyira fontos mutatni...

Miért annyira fontos mutatni az embereknek, hogy nekik mennyi pénzük van?

Figyelt kérdés
Drága autó, drága telefon, nagy ház, drága ruhák... Miért kell ezt mutatni? Mivel lesz több ettől valaki?
tegnap 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15%

"Arrogáns vagy, azt hangoztatod, hogy senkinek nincs köze ahhoz, hogy te mit veszel, de ezzel csak azt erősíted, hogy mások véleményétől teszed függővé a saját megítélésedet, ami maga a hiúság."

:D :D :D

A logikai képességeidet erősítsd még kicsit szerintem. :D Ha szerintem senkinek nincs köze a dolgaimhoz, az szerinted azt jelenti, hogy mások véleménye érdekel?!?! :D :D :D Azért ez erős papa.


"Plusz feltételezed rólam, hogy csóró vagyok"

Nem feltételezem, tudom. Pontosan ismerem a fajtádat. Az a fajta vagy, aki alulról próbálja megmondani a gazdagoknak, hogy nekik arra a házra, autóra, órára, akármire nincs is SZÜKSÉGE. Hisz mint köztudott mindenkinek csak azt szabad megvennie, amire féltétlenül szüksége van az élethez, mindenki más egy köcsög felvágós gazdag hiú. Ezért nincs neked sem másod 3-4 egyszínű ruhán kívül, ugye...?


"még az is lehet, hogy több a jövedelmem, mint a tiéd."

Az igen meglepő lenne... :) :) :)


"Elhiheted, egy csepp irigység sincs bennem, mert az a buta emberekre jellemző."

Nem hiszem el, tudom hogy dugig vagy vele, mint már írtam, ismerem a fajtádat.


"Egyébként a kocsim valóban F, csak nem Astra, hanem Corsa. És hogy miért nem drágább kocsi? Mert semmi szükségem rá. Nincs gyerekem és évi 12 ezer km-t megyek csak."

Akkor meg mi szükséged autóra? Mit hiúskodsz vele gusztustalan módon...?

tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%
Oké, okosabb enged. Én nem vitatkozom hülyékkel.
tegnap 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
15%
#12: Nagyon helyes, hunyászkodj is meg csak szépen, ahogy szoktál, ha már érveid ugye nincsenek.
tegnap 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért, régen nem így volt? A jómódú enberek drágább ruhákban, cipőben, kalapokban jártak. Ezzel semmi baj sincs. Az adott társadalmi szintet csak így lehet megsaccolni ránézés alapján. Egy gazdag ember szereti a társadalom tudtára adni, hogy mennyi mindent ezért, vagy hogy kiváltságos helyzetben van.
ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!