Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszakaphatom még a pénzemet...

Visszakaphatom még a pénzemet valaha?

Figyelt kérdés
Borzasztó napokat élek át kb jó 1 hónapja.Megismerkedtem a munkám alatt egy befektetési tanácsadóval.Örültem neki, mert már régóta töröm a fejem valami jó befektetésen.Belementem a dologba.letöltöttem ilyen kriptóval, meg ilyesmikkel való oldalakat. Ő csak azzal segített, hogy mit hova tegyek.5 millió ft-ot befektettem.A pénzeket én utaltam a saját számlámról, saját email címemmel.Azt, hogy mibe fekteti be, azt teljesen rábíztam. Én csak annyit mondtam, hogy legyen valami jó hozam.Eleinte minden rendben is volt. Befektetett, lett az 5 milióból, 8 milió.Na, akkor vegyük ki, aztán jöhet a folytatás.Na ekkor jöttek a problémák. Nemtudtam kivenni a pénzt.Az Európai kíberbiztonságtól jött a telefon, hogy ellenörzésen kell átesnem.Na ezzel elindult a lavina. Mindenféle ellenörzés, jobbra balra, pénz még mindíg nincs.Kiderült, hogy a tanácsadó olyan dolgokba fektetett, ami ellenörzés feltételes.Kripto valuta, bitkoin, meg ilyesmik.Most ott tartunk, hogy sikerült tisztázni magamat, talán a jövőhéten kiutalják nekem a pénzt.A pénz megis van, látom is a "virtuális netes pénztárcában" csak nem tudom kivenni.Nem tudom kiutalni magamnak, ellenörzések miatt.Borzasztó ez az egész.Jó lenne már túl lenni rajta, mert azóta se éjjelem, se nappalom.Minden pénzemet bekockáztattam.
tegnap 08:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%
Tanulópénz. A pénzt buktad és soha nem kapod vissza. Ne haragudj, de hülye voltál. A kapzsiságod és a butaságot oda vezetett, hogy egy vadigennek adtál hozzáférést a pénzedhez ellenőrizetlneül.
tegnap 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Anyósom 7 millióból csinált 30-at mielőtt lekapcsolták volna a céget.. ott is azzal hitegettek, hogy csak vmi banki jóváhagyásra várnak. Vmi falcon nevű cég volt..

Nem mondom, hogy ugyanez van nálad is de könnyen lehet.

Az én pénzemet annó a budacash nyúlta le, pedig az nem kis cégecske volt akkor.

tegnap 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
61%

[link]


ezt az előzőhöz. Ez nyílván le lett kapcsolva, de nem elég gyorsan és ki tudja hány ilyen van még

tegnap 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
61%

"Befektetett, lett az 5 milióból, 8 milió."


Nekem úgy tűnik, hogy az 5 millióból egyelőre 0 lett.

tegnap 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kincs, ami nincs. 🤣

Adtad volna inkább nekem...

tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!