Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszakaphatom még a pénzemet...

Visszakaphatom még a pénzemet valaha?

Figyelt kérdés
Borzasztó napokat élek át kb jó 1 hónapja.Megismerkedtem a munkám alatt egy befektetési tanácsadóval.Örültem neki, mert már régóta töröm a fejem valami jó befektetésen.Belementem a dologba.letöltöttem ilyen kriptóval, meg ilyesmikkel való oldalakat. Ő csak azzal segített, hogy mit hova tegyek.5 millió ft-ot befektettem.A pénzeket én utaltam a saját számlámról, saját email címemmel.Azt, hogy mibe fekteti be, azt teljesen rábíztam. Én csak annyit mondtam, hogy legyen valami jó hozam.Eleinte minden rendben is volt. Befektetett, lett az 5 milióból, 8 milió.Na, akkor vegyük ki, aztán jöhet a folytatás.Na ekkor jöttek a problémák. Nemtudtam kivenni a pénzt.Az Európai kíberbiztonságtól jött a telefon, hogy ellenörzésen kell átesnem.Na ezzel elindult a lavina. Mindenféle ellenörzés, jobbra balra, pénz még mindíg nincs.Kiderült, hogy a tanácsadó olyan dolgokba fektetett, ami ellenörzés feltételes.Kripto valuta, bitkoin, meg ilyesmik.Most ott tartunk, hogy sikerült tisztázni magamat, talán a jövőhéten kiutalják nekem a pénzt.A pénz megis van, látom is a "virtuális netes pénztárcában" csak nem tudom kivenni.Nem tudom kiutalni magamnak, ellenörzések miatt.Borzasztó ez az egész.Jó lenne már túl lenni rajta, mert azóta se éjjelem, se nappalom.Minden pénzemet bekockáztattam.
tegnap 08:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%

"Az Európai kíberbiztonságtól jött a telefon, hogy ellenőrzésen kell átesnem."

Te nem olvasol híreket, amik ilyen átverésekkel vannak tele nap, mint nap?

A hiszékeny embert hamar megszabadítják manapság minden pénzétől.

tegnap 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

"Megismerkedtem a munkám alatt egy befektetési tanácsadóval."

Ha személyesen ismered, az még a jobbik eset.

Össze is hozhatnál vele, nekem is szükségem lenne egy ilyen derék befektetési tanácsadóra!

tegnap 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

"Eleinte minden rendben is volt. Befektetett, lett az 5 milióból, 8 milió."

Egy hónap alatt 60%-os hozam? Az már döfi! 😍😍

Úgy dobálózol itt a milliókkal, mint más a gyufaszálakkal!

tegnap 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%
Én múltkor megörököltem a nigériai herceg több száz millió dolláros vagyonát. El is utalták. Ja...
tegnap 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

"Ő csak azzal segített, hogy mit hova tegyek. 5 millió ft-ot befektettem."

"Befektetett, lett az 5 milióból, 8 milió."


A "befektetési tanácsadód" beléptetett téged valami most divatos piramisjátékba maga alá, így megkapta utánad a valahány százalékos jutalékát. Azt kiutalta magának a rendszerből, te meg majd tájékozódsz.


"Az Európai kíberbiztonságtól jött a telefon, hogy ellenőrzésen kell átesnem."

Ilyen szervezet nincs, ami meg van, az nem fog magánszemélyeket telefonon hívogatni.


Az ügyfélellenőzés mindig számlanyitáskor történik, akkor kell megadnod minden adatodat.

Aki téged kiutalás előtt akar ellenőrizni, az 99%, hogy nem akar neked fizetni.

tegnap 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%

"Belementem a dologba. letöltöttem ilyen kriptóval, meg ilyesmikkel való oldalakat."

Pont ennyi fogalmad van az egészről...

Ennyi ésszel akár lottót is vehettél volna az 5 millióból.

Ott legalább lett volna egy hangyafaxnyi esélyed, hogy sokszorozd a pénzedet, bár a bukás a lottón is 99%-os valószínűségű, mint ott, ahová utaltad.

tegnap 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%
Tekintve hogy a kérdező nem nagyon interaktàl a válaszokkal, gyanús hogy ez is egy ragebait kamusztori. Mint az itteni kérdések nagy hànyada.
tegnap 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is egy kamu az egész kérdés.
tegnap 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

"Most ott tartunk, hogy sikerült tisztázni magamat"

Akkor ne aggódj, hamarosan meg kapod a pénzt! Addig álljál fél lábon!

tegnap 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%
Ez az első interakciótól kezdve átverésnek tűnik, és ezt mindenki látja aki 10 percet töltött az interneten az elmúlt 10 évben. Ha nem volt 1000 ilyen sztori, akkor egy sem. Bocs, de ezt buktad. Az online pénztárcád egy kamu, azt írnak bele, amit akarnak. A pénzed már rég valami bolíviai hajléktalan nevére íratott kripto számlán pihen.
tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!