Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszakaphatom még a pénzemet...

Visszakaphatom még a pénzemet valaha?

Figyelt kérdés
Borzasztó napokat élek át kb jó 1 hónapja.Megismerkedtem a munkám alatt egy befektetési tanácsadóval.Örültem neki, mert már régóta töröm a fejem valami jó befektetésen.Belementem a dologba.letöltöttem ilyen kriptóval, meg ilyesmikkel való oldalakat. Ő csak azzal segített, hogy mit hova tegyek.5 millió ft-ot befektettem.A pénzeket én utaltam a saját számlámról, saját email címemmel.Azt, hogy mibe fekteti be, azt teljesen rábíztam. Én csak annyit mondtam, hogy legyen valami jó hozam.Eleinte minden rendben is volt. Befektetett, lett az 5 milióból, 8 milió.Na, akkor vegyük ki, aztán jöhet a folytatás.Na ekkor jöttek a problémák. Nemtudtam kivenni a pénzt.Az Európai kíberbiztonságtól jött a telefon, hogy ellenörzésen kell átesnem.Na ezzel elindult a lavina. Mindenféle ellenörzés, jobbra balra, pénz még mindíg nincs.Kiderült, hogy a tanácsadó olyan dolgokba fektetett, ami ellenörzés feltételes.Kripto valuta, bitkoin, meg ilyesmik.Most ott tartunk, hogy sikerült tisztázni magamat, talán a jövőhéten kiutalják nekem a pénzt.A pénz megis van, látom is a "virtuális netes pénztárcában" csak nem tudom kivenni.Nem tudom kiutalni magamnak, ellenörzések miatt.Borzasztó ez az egész.Jó lenne már túl lenni rajta, mert azóta se éjjelem, se nappalom.Minden pénzemet bekockáztattam.
ma 08:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez rohadtul átverés szagú. Pontosan melyik platformon vették kriptot? És hová próbáltad utalni?
ma 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

A penzeket a sajat szamladrol a “tanacsado” szamlajara utaltad?

Szerzodest irtatok?


Ha az elso kerdesre igen a valasz es a nasodikra nem, akkor atveres aldozata vagy. En a helyedben minden fele okmanyt lecserelnek, aminek a szamat megadtad akar neki akar az allitolagos kibervedelmi hivatalnak.

ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Az ostoba ember és a pénze hamar elbúcsúznak egymástól című mesét olvashattuk. Ez a sok hülyeség, hogy kiberbiztonság, stb még mindig az átverés részei. Hamarosan jön majd egy olyan, hogy az 5 millióhoz hozzáférhetsz, csak ahhoz letétbe kell helyezni még 1 milliót. Vagy valami hasonló fszság.:)

A pénzednek annyi, ha ezekből még nem esett volna le.

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem lesz pénzed ez biztos. Sőt szerintem befektetési tanácsadód sincs már.
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Az az 5 millio mar mikor beraktad eluszott, virtualisan irhat 200 milliot is, te soha a budos eletbe nem fogsz talalkozni vele
ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

3as teljesen jol irja amugy, ez az ellenorzes, a penz fagyasztas stb mind arra van hogy folyamatodjon az atveres, hogy ne menj a rendorsegre...

En azt mondom mihamarabb irany a rendorseg es feljelentes. Ugy esetleg lesz penzed, de meg ugyse valoszinu. De 99.99 szazalek a valoszinusege hogy a penzed sose fogod latni.

ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az Enisa marhára nem telefonálgat magánszemélyeknek, pláne nem értesít telefonon senkit az ellenőrzésekről. 🤡 A "befektetési tanácsadód" újabb lehúzni próbáló trükkje, irány a rendőrség.
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Európai kiberbiztonság???? Mondd, hogy nem adtál meg még több adatot a csalóknak!



Rendőrség, most!

ma 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Okos ötlet volt.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

2 probléma van.


1. mástól vártad a tuti befektetési ötletet

2. nem értesz ahhoz amibe tette. "Én csak annyit mondtam, hogy legyen valami jó hozam."


Felejtsd el a pénzedet, tegyél feljelentést.

ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!