Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék megpályázni egy...

Szeretnék megpályázni egy pályázatot de 0 ötlet valami ötlet?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy pályázat ahova lehet benyújtani ötletet gondosan kidolgozva amivel semmi problémám nem lenne ma 2. Írtam is és nagyon jó minden kivéve hogy mégsem teljesen jó :( az egyik ötletem az drónnal való videó/fenykep felvétel volt a számolás minden megvolt nagyon jó viszont ugye nincsen tapasztalatom :( a 2. Ötlet az egy otthoni egyedi pulcsi, vászontáska, bögre, polo ötlet volt viszont ezzel pedig az a gond hogy magadnak kell beszerezni az alap termékeket 😅

3.500.000 Ft a keret ra amit nagyjából el is kell kolteni és ami kell eszköz tárgy bármi minimum 100.000Ft/db-nak kell lennie 😅 így nem igazán van ötletem azt tudom hogy mindenképpen online felületen akarom hogy működjön így az a költség megvan de nem tudom hogy hogy kene elindulni ötletet találni mivel ez a 2 volt a fejembe és puff.. sajnos jó ideje nem találok munkát mivel egy kisvárosban vagyok és mindenki panaszkodik hogy nincsen munka ezért is gondoltam hogy ezt megpalyazom veszteni valóm nincsen csak ötlet kellene örömmel fogadok minden apró morzsát <33


ma 17:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
5.Van egy kisgyereke, mellette tanul, dolgozik és parom testvére 😅 szóval ha nagyon kell segítség segítene de nem akarom terhelni úgyhogy ő az utolsó utáni akinek szólnék mellesleg nagyon jó a kapcsolatunk 😇🙂‍↕️
ma 19:07
 12/18 A kérdező kommentje:
9, Nograd megye :D szóval egy eléggé halott megye 10. Regota kinlodok?😅 1 hét az sok idő?:( 1 hete jutott a fülembe hogy lesz ilyen pályázat 😅 6. Közgazdász vagyok😇
ma 19:09
 13/18 anonim ***** válasza:
Olyan autó, ami a víz alatt is tud menni, de ha kell akkor repülni is
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
olyan kávéfőző, ami egyben rizsfőző is, meg mikró is, meg mosogatógép is, meg fm rádiót is lehet vele fogni
ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Olyan szék, amit akkorára össze lehet csukni, mint egy gyufásdoboz, hogy az ember bárhol bármikor le tudjon ülni.
ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Azóta már megvan az ötlet :D köszönöm :P
ma 20:38
 17/18 anonim ***** válasza:
Olyan hátizsák, amit ki lehet nyitni hálózsáknak.
ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem ötlet kell, hanem életképes vállalkozás, amit tudsz működtetni és profitot tud termelni. Ötlettel már tele a padlás.
ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!