Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék megpályázni egy...

Szeretnék megpályázni egy pályázatot de 0 ötlet valami ötlet?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy pályázat ahova lehet benyújtani ötletet gondosan kidolgozva amivel semmi problémám nem lenne ma 2. Írtam is és nagyon jó minden kivéve hogy mégsem teljesen jó :( az egyik ötletem az drónnal való videó/fenykep felvétel volt a számolás minden megvolt nagyon jó viszont ugye nincsen tapasztalatom :( a 2. Ötlet az egy otthoni egyedi pulcsi, vászontáska, bögre, polo ötlet volt viszont ezzel pedig az a gond hogy magadnak kell beszerezni az alap termékeket 😅

3.500.000 Ft a keret ra amit nagyjából el is kell kolteni és ami kell eszköz tárgy bármi minimum 100.000Ft/db-nak kell lennie 😅 így nem igazán van ötletem azt tudom hogy mindenképpen online felületen akarom hogy működjön így az a költség megvan de nem tudom hogy hogy kene elindulni ötletet találni mivel ez a 2 volt a fejembe és puff.. sajnos jó ideje nem találok munkát mivel egy kisvárosban vagyok és mindenki panaszkodik hogy nincsen munka ezért is gondoltam hogy ezt megpalyazom veszteni valóm nincsen csak ötlet kellene örömmel fogadok minden apró morzsát <33


ma 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Meg tudsz írni egy pályázatot?

Ha nem tudod magad megírni, ki tudod fizetni a pályázatírót?

Ingyen senki nem szeret dolgozni.

Neked nem ötletre van szükséged, hanem egy komplett pályázatra, amit be tudsz nyújtani, ez meg belekerül kb. 300 ezer forintba.

Van annyid rá?

ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Önfoglalkoztatás elősegítésére írják ki a pályázatot, gondolom.

Sajnos, te semmilyen szempontból nem vagy alkalmas vállalkozóvá válni, úgyhogy marad a mamahotel, meg az alkalmazotti munka...

Tudod ugye, hogy amint kiváltod a vállalkozóit máris minimum havi 50 ezret be kell fizetned Állam Bácsinak akkor is, minden hónapban, ha egy fillér bevételed nincsen a vállalkozásodból.

És ezt a pályázat miatt X évig fent kell tartanod!

Ez ingyen pénz, amit hozzád vágnak, keményen meg kell fizetned az árát.

ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez NEM ingyen pénz, amit hozzád vágnak, keményen meg kell fizetned az árát.
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1, Persze egy ismerősöm pályázat író így azzal nincs probléma nekem alap ötlet kene hogy kidolgozzam amivel nincs probléma az első kettőnél minden rendben volt csak azok voltak a problémák amit írtam 😇

2, persze tudom hogy fizetni kell a Katát amivel semmi probléma eddig is elvoltam anyagilag attól hogy nincsen munkám de szeretném ha osszejonne hogy végre legyen munkám és mint mindenki én is dolgoznék szívesen magamnak

3, persze tudom tisztában vagyok mindennel fel lettem világosítva csak az ötletem fogyott el :D

ma 18:17
 5/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem az ötleted fogyott el, semmid nincs hozzá.

A pályázatírónál van egy halom "ötlet", biztos tudna súgni, ha akarna, de nem akarja, hogy megszívjad egy olyan vállalkozással, amihez, hogy szépen mondjam, fing_d sincs.

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád? Mihez értesz?
ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Melegitett padok homiknak
ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szex fulke, olyan mint a telefon fulke csak szexelni lehet benne, kivulrol nem latni be, benne meg pont van hely egy gyors framciara. Lehetne szorakozo helyek melle telepiteni, ozonnal fertotleniteni. A kurvk havi berletet tudnanak venni
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Melyik megyében lesz a pályázat?

Nekem volna pár ötletem.

ma 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elég régóta kínlódsz már ezen. Jobban járnál, ha abból a 3,5M-ből képeznéd magad kicsit és keresnél valami jobb munkát
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!