Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Packetánál mostanában van...

Packetánál mostanában van valami probléma?

Figyelt kérdés

Rendeltem 2 dolgot is, packeta kiszállítással, az egyiket csomagautomatába, a másikat csomagpontra rendeltem.

Az egyik rendelésemet már múlthét kedden leadtam, több mint egy hete, csak egy visszaigazoló emailt kaptam, hogy feladták. A másikat vasárnap rendeltem, szintén csak ilyen visszaigazolást kaptam kedden, azóta semmi. Pedig ezekről az oldalakról már korábban is rendeltem, ennyi idő alatt már bőven megjöttek és más, nem packetás csomaggal sem volt gond.



ma 18:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként utálom a packetát, csak a futár olyan időpontban jön mindig, amikor nem érek rá, ezért nem szeretem a házhozszállítást és csomagpontos lehetőségek csak packetával voltak.
ma 18:55
 2/4 anonim válasza:
Ingyenes kiszallitas volt most valamikor a vinteden, emiatt total osszezuhan a fox, paceta altalaban 😂
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, ezt nem olvastam. Akkor értem, miért van ez…
ma 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!