Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azoktól kérdezem, akik problém...

Azoktól kérdezem, akik problémáznak, hogy éjjelente nem tudnak a meleg miatt aludni: miért nem szereltettek fel egy légkondit?

Figyelt kérdés
júl. 5. 23:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%

Miért nem kapcsoljátok be a ventilátort?


Ja hogy nincs?


Akciós a mini az Euronics-ban!


[link]

júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Antiszociális lény ***** válasza:
88%

Szerintem ennek azért lehet pár oka:


1. Drága, alap hangon 300-350 ezer Ft. Ezt pedig azért nem rázza ki mindenki zsebből.


2. Attól, hogy megoldás a melegre, még nem biztos, hogy hosszú távon mindenki bírja. Nekem például simán be tud gyulladni a szemem, ha sokat klímázom.

júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Antiszociális lény ***** válasza:
85%

Véletlen elküldtem..


3. A klíma hatékony működéséhez nem árt, hogyha jó szigetelt a ház/helyiség ahol üzemeltetik. Ami megint csak nem adatik meg mindenki számára.

júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%

Hideg vízzel töltött spricni, időnként magadra fújsz, beülsz a ventilátor elé: tökéletes!


De a vizes frottír törülközővel való áttörölgetés is megteszi!

júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Munkahelyen voltam éjszakás a nyáron, meg is fáztam, be is durrant a szemem alvás közben a klímától. :)
júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
akik azon problémáznak hogy mások problémáznak hogy nem tudnak aludni a meleg miatt, miért nem szereltetnek fel ezeknek az embereknek egy légkondit? kezdhezed nálam, nyuszi.
júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Egy az hogy a légkondi drága, plusz nem egészséges, én pl állandóan megfázok tőle. A ventillátortól pedig fájnak a szemeim.
júl. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
A mini ventilátorok kellemesek, éppenhogy felkavarják a levegőt, hűsítő szellő árad, nem fagyasztják szét az ízületeidet.
júl. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%
Kevés helyet foglalnak, ez is fontos.
júl. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg nincs rá pénzük.
júl. 6. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!