Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire viseled jól a meleget?

Mennyire viseled jól a meleget?

Figyelt kérdés

jún. 8. 14:56
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Iszom egyfolytában a vizet. Én úgy csináltam, hogy betettem a másfél literes vizet a hűtőbe, majd kivettem, miután hideg lett és tettem bele egy multivitaminos pezsgőtablettát. Így a szomjat is oltja, hideg+vitaminforrás is egyben. Érdemes táskában elvinni, ha mész valahol, hogy ne légy rosszul.
jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Antiszociális lény ***** válasza:
93%

Erre csak azt tudom mondani, hogy semennyire.


Igazából ilyen 30-32 fokig elviselem, de amikor már tartósan 35-40 fok körül van, az már számomra az élhetetlen kategória. Nem tudok úgy kilépni az épületből, hogy ne izzadjak, ne tűzzön annyira a nap, hogy forrónak érezzem az egész fejem. Teljes mindegy, hogy nap melyik szakaszába lépsz ki (kivétel éjjel) azt fogod érezni, hogy izzadsz..

jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire.
jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. Ülök a levegőtlen lakásban és izzadok. Néha kimegyek, kint van egy kis szél, és amikor bemegyek hűvösebbnek tűnik a lakás 5 percig.
jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag jól, nem zavar, az erős fényt és az erős napsütést viszont nem bírom.
jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
85%

Magát a meleget nehezen.


Részemről max akkor lenne meleg ha strandon vagyok vagy szabin de víz mellett.


Egyébként részemről teljesen felesleges ez a meleg a hétköznapokban és ha csak pihenni akarok otthon akkor is.

jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
81%

Borzasztóan viselem!! A telet szeretem, amikor lekerül a télikabát már nem érzem magam jól...

Ráadásul itthon sincs klímánk, a ház meg olyan hülyén van, hogy mégcsak huzatot sem lehet csinálni éjszaka vagy amikor kis lehülés van, sokszor kint jobb az idő, mint bent...

jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
73%
Gyűlölöm főleg hogy itthon vagyok a panelbann forróságban és nincs légkondi.
jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
76%
Gyűlölöm. Este már csak a ventillátor mellett tudok aludni. Ráadásként ez a brutál pára 😩
jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Rakott karfiol ***** válasza:
15%

Nem igazán értem, hogy erre mi a helyes válasz.

Ha én nagyon jól, mert van medence, klíma, meg erdei övezetben lakunk, akkor le leszek pontozva?

jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!