Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire viseled jól a meleget?

Mennyire viseled jól a meleget?

Figyelt kérdés

jún. 8. 14:56
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
51%

Aminél valamit túlzásba kell vinni azt nem szeretem.


Szóval nyáron a túl meleget amikor a fejem is megfájdul, a nyarat én is kb addig szeretem csak míg elmegyek 1 hétre tengerpart mellé, de ott is csak pár órára a legszívesebben.

Túl hideget sem.


A legjobb számomra mikor egy hosszú farmerban és póló vagy ingben kényelmesen elvagyok és se nem fázom se nincs melegem.

jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Rakott karfiol ***** válasza:
20%

Nyilván, gondoltam a lepontozást.

Minden nyáron feltehetően ugyanaz a személy elkezdi itt írkálni a nyárgyűlölő kérdéseit. Szinte mindennap.

Mindenki annyira viseli jól a meleget, amennyit tesz érte. Akinek ennyire befolyásolja az életminőségét, az menjen pszichológushoz, vegyen klímát, legyen vizes pólóban, ilyenkor gondolkozzon el, hogy jó ötlet volt-e a panel, vegyen medencét, ventillátort. Annyi eszköz van, de az ugye munka, energia, meg pénz. Azt ugye nem. Gyűlölni, na az igen. Az egy pillanat alatt megvan.

Őszintén milyen szinten kell ahhoz lenni, hogy valaki olyan dolgot utáljon, amire aztán semmilyen ráhatása nincs. Kb. mintha valaki utálná a nappalok az, vagy az éjszakákat, vagy azt, hogy a nap 24 órából áll.

jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
57%

Karfiol, bolond vagy? Annyi a megoldás a nyár elviselésére, hogy vegyen kertes házat meg medencét?


"Őszintén milyen szinten kell ahhoz lenni, hogy valaki olyan dolgot utáljon, amire aztán semmilyen ráhatása nincs."


Miért nem lehet utálni azt, amit nem tudsz befolyásolni? Nem hallottam még ezt a szabályt.

jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Szolovjov ***** válasza:
57%
Jól, főleg hogy idén még nem volt meleg. 25 fok az langyos. Majd ha jön a 30+ az már meleg.
jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Noren1989 ***** válasza:
56%

Nos röviden: rühellem.


20fok felett izzadok.

jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
63%
Most néztem az előrejelzést és hála a jó égnek a következő egy hétben esős lesz az idő is lecsökkent a hőmérséklet. Ma kifejezetten szar meleg van.
jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%
10/5.
jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
51%
#16 ha tudsz valamennyire megbízható időjárásos oldalt megköszönném! Papíron nálunk napok óta szakad az eső, gyakorlatilag meg az ellentéte van...
jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
38%

Tavaly óta egész jól. Nem tudom, hogy azért, mert egészségesebben eszek vagy mi miatt, de tavaly pl alig volt olyan, hogy kezdtem volna szarul érezni magam, jó, nyilván nem szoktam túrázni a tűző napon, de pár éve még egy sima melóból hazajövetel is lehozott az életről. Aztán tavaly semmi, ha nem kell tartósan napon lenni, nem gáz. (Sima séta az utcákon sem, mert szinte mindig van árnyék.) Tömegközlekedés szokott még rossz lenni, ha nincs klíma, de amerre én járok, legtöbbször van + ablak mellett ülök mindig, ha esetleg nincs, kinyitom.

Leizzadok valamennyire ha sokat kell sétálni egyhuzamban, de én mindig zuhanyzom reggel, a dezodorom használ, büdös nem szoktam lenni, a többi nem izgat.

Ettől függetlenül a 12-15 fok környékét szeretem a legjobban borús idővel, amikor elég egy vékonyabb pulcsi, mert a kabátot rühellem, meg a napsütést is, mert hunyorgok és ronda a bőröm tőle.

jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
35%

18

Semelyik sem teljesen megbízható. Mindig az adott régiót kell nézni én most az Északmagyarországiról beszéltem. Azért itt mindig egy kicsit hűvösebb van. Bár amikor itt is 40 ° van nem tudom hogy az Alföldön vagy mondjuk Pécsen hogy nem halnak meg

jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!