Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire viseled jól a meleget?

Mennyire viseled jól a meleget?

Figyelt kérdés

jún. 8. 14:56
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
49%

#28

Magadból indulsz ki az ilyen trágár kijelentéssel?


#27,29

Mindenki saját maga életének a kovácsa. 😉

jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
32%
Semennyire, utálom a nyarat.
jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
15%

32, nem abból, hogy hülyeségeket beszélsz.


Ha meg nem adsz pénzt, ne szólj be másoknak. Majd ha hozzájárulsz az életéhez, akkor belepofizhatsz.

jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
58%

#34

Csak a te szemszögedből butaság, egyébként pedig nem. Mindenki olyan életet él, amilyet választ, amilyet teremt magának. Ha neki az az álma, akkor meg lehet érte mindent tenni. Ha meg neki nem fontos, akkor meg ne panaszkodjon és ne álmodozzon olyanról, amiért egy mozdulatot nem tenne meg a megvalósításáért. Az álmok azért vannak, hogy megvalósítsuk őket.


Én a saját álmaimat folyamatosan valósítom meg, azért áldozok pénzt. A pénzt pedig megkerestem és összetakarékoskodtam.


A magadfajták sose fogják elérni az álmaikat, mert túl lusták tenni azért, hogy megvalósítsák azokat, mert mindig a másiktól várjátok a segítséget. De helyetted senki nem fogja megvalósítani a te álmaidat. Ha valamit akarsz, akkor tegyél érte.

jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
19%
Segged alá tettek mindent.
jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
15%
Kamasz vagyok. Ez még a rossznál is rosszabb, mondják, hogy majd kinövöm, de egyelőre hatalmas izzadság foltok terpeszkednek a hónaljam környékén. A kezem, a lábam is izzad, már nem tudok mit kezdeni magammal, a lehető legtöbb féle képpen probálok hidratálni de nem megy.
jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Feri7400 válasza:
42%

Hála isten van klímám!🙏

Áldom az eszét annak,aki feltalálta!😁

jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
53%

#35

Tipikus irigy, rosszindulatú magyar kommentet sikerült írnod. 🤣👏

Nem, nem tettek mindent a fenekem alá. Csupán, ha van egy célom, akkor azért teszek, hogy megvalósítsam. És nem keresek milliókat, még fél milliót se.


Te mit teszel azért, hogy a kitűzött céljaidat elérd? Kitalálom: semmit. Azt várod, hogy más csináljon meg helyetted mindent, ezért is írtad azt, hogy "Segged alá tettek mindent.", mert magadból indulsz ki, és mivel már nem otthon laksz, ezért kénytelen vagy tenni valamit, amit régen szüleid csináltak meg helyetted. Nőlj fel, a saját életedért egyedül csak te vagy a felelős, senki más.

jún. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
64%

Hát kezdődik bmeg a pokol, 3 órája forgolodom…. Idén először

Persze éjjel nem mehet a ventilátor, mert a hangja zavar, klíma nincs a csóró panelban

Én meg megveszek a dühtől…

Nem is értem hogy bírtam ki az eddigi nyarakat

A kva életbe

jún. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
64%
Rettentően rosszan. Én már májusban készültem megsülni. Én is a telet szeretem. Sokkal jobb, hogy fel tudok venni még egy réteget, ha fázom. Klímánk sajnos nincs otthon, strandra pedig utálok járni.
jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!