Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire viseled jól a meleget?

Mennyire viseled jól a meleget?

Figyelt kérdés

jún. 8. 14:56
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen jól, és nagyon szeretem a nyarat, a meleget. Semmilyen egészségügyi problémám nincs.

Persze, nem mindenki ilyen szerencsés, mint én, akit nem visel meg semennyire a meleg.


Nyilván, van, aki utálja a nyara. Én meg a nyirkos, hideg, szeles időt kedvelem kevésbé. Nem vagyunk egyformák. Ezért se kéne ebből folyton ekkora ügyet csinálni itt ezen az oldalon kéthavi, vagy féléves szinten. Télen is voltak hasonló kérdések, hogy pl. ki szereti a hideget, vagy ki várja már a meleget.


A magyar embernek soha nem jó semmi. Sose tud örülni annak, ami éppen van. Mindig talál valamit, amiért lehet panaszkodni.

jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 Noren1989 ***** válasza:
47%

#21, b@zd meg.


Ha nem bírom a meleget, puhàny vagyok?????

jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
33%

"Sose tud örülni annak, ami éppen van."


Ha 365 nap hó lenne, minden nap sírva kelnék fel a boldogságtól.

jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
49%

#22

Gondolom azért nem bírod, mert egészségügyi bajod van. Sajnálom. Kitartást. Egyéb esetben pedig rengeteg mindent lehet tenni azért, hogy jobban viseld. De tudom, a magyar ember többsége képtelen a változásra és az alkalmazkodásra.

jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
44%

#23

Akkor miért nem költözöl olyan helyre, ahol ez a vágyad minden nap teljesülne?

jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%

Tavaly év elején elkezdtem életmódot váltani. Volt rajtam kb 30-35 kg felesleg. Kalóriaszámlálás. Szépen lassan fogytam. A nyár egy hajszállal volt elviselhetőbb. Ősszel elkezdtem edzeni (strength training csak saját súllyal itthon). Tök jól éreztem magam, jobban, mint a kardioval. Heti 6x tolom a napi 40-45 perces kis edzésemet. Leadtam 14 kilót. És abba leizzadok, ha felveszem a cipőm.


Nekiálltam keresgélni, hogy az én szervezetem idióta, vagy mi van, de nem. Elvileg a rendszeres mozgástól felgyorsul az anyagcsere, (resting is, amikor nem mozogsz), és a szervezeted hőháztartása is javul, tehát ahogy érzi, hogy erőt fogsz kifejteni, neki áll hűteni.


Ami számomra nem volt köztudott dolog, mert mindenki csak azt mondja, hogy ha meleged van, fogyj, azt nem mondja, hogy de izmot ne tarts meg, mert akkor ugyanúgy meleged lesz.

jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
13%

"Akkor miért nem költözöl olyan helyre, ahol ez a vágyad minden nap teljesülne?"


Küldj pénzt, és megyek.

jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
32%

Nekem is

Már huznek is Dublinba

jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
18%
Dublin jóóó.
jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
32%
Vagy észak Norvégiába
jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!