Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon meleg lesz ma....

Nagyon nagyon meleg lesz ma. Ki mit fog csinálni ilyen melegben? Van valami terv vagy programotok mára?

Figyelt kérdés

jún. 29. 08:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Hajnalban jöttünk haza nyaralásból, úgyhogy ma mosás, takarítás, vásárlás lesz, ebéd étteremben, majd holnap meg főzés.
jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%

Semmibe nem folyok bele mert mindjart hétfő.

Takaritas, kórhazban mama intézése,(nekünk kell mosni rá plusz bevinni ezt azt), azután készülés mert estére(ill jövőhéten) máshol alszunk a szomszédok miatt(becigizik a lakásunkat, meg zaklatnak) tehát átcűgölődés oda es 1 hetet legalább normálisan tudnánk aludni.


Semmiféle progit nem tervezek mert 2 nao az semmi.

Ha lenne tobb idom akkor külföldön épitenék ki kapcsolatpkat munkát szezonálisat nyarakra, ez mellett nyaralást(ismerek ott szabadstrandokat nagyon jók)intéznéjk kocsit pénzt meg nyelvtanulást lenne barátom szerelmem chrush meg stb.


De ilyen 1 hétvégék alatt nemtok semmit csinalni mikor egyet pislogok es már hetfo és már látom a főnök rondafejét meg azt a kellemetlen szájhuzos pofáját hogy állandoan baja van.

jún. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Kimennék kulfoldre (vagy tokmindegy hova)már johetnék is vissza mert hetfo.
jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit takarítok,aztán motorozás,délután horgászat késő estig,várnak az Amúrok...
jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

En úgy terveztem hogy elsétálok Kobanya Kispesstol a Deli palyaudvarig

Csak 12 km 😂🤣

jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Otthonkáció a légkondi alatt.
jún. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Reggel elmentem vásárolni, takarítottam, most kimegyek, lefekszem az árnyékban, és olvasok. Délután meccset nézek.
jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Grillezés, este csajozás/piálás
jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Benyomtam a légkondit, aztán főzök és sorozatozok. Eszem ágában sincs kimenni.
jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Próbálok túlélni, mint máskor
jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!