Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon meleg lesz ma....

Nagyon nagyon meleg lesz ma. Ki mit fog csinálni ilyen melegben? Van valami terv vagy programotok mára?

Figyelt kérdés

jún. 29. 08:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Medencézünk a gyerekekkel a kertben.
jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Most komolyan, ennyi irigy ember van, aki képes volt leszavazni az 1. válaszomat?
jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam, most megyek haza. Otthon olvasok könyvet.
jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mára először csak pihenek, maradok párommal, későn keltem, később átmegyek egy barátomhoz, holnapi napon megyek strandra egy barátommal. Tegnapi napon már csobbantam másik barát medencéjében. :-) Párom mostanában kissé passzívabb, 2 hét múlva megyünk nyaralni.


35/F

jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Laptoppal az ölemben hempergek egész nap a franciaágyon egy légkondicionált szobában.
jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
ez a meleg napozásra is meleg nekem...odabent légkondi, jön délután a masszőröm, estére csinálok valami salátát és sorozatok...
jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Csinálok valamilyen hűsítő italt, és felváltva netezek, sorozatozok, meg olvasok. Semmi egetrengetőt nem tervezek, kültérit még annyira sem, mert felénk nagyon fülledt az idő, olyankor meg gyorsan rosszul tudok lenni. (orvosok is tudnak róla, a leghasznosabb annyi volt tőlük, hogy "örüljek, hogy alacsony a vérnyomásom, a magasabb sokkal rosszabb lenne")
jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Jutubozok egesz nap
jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam.
jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

#16 dejó h olvasom nekem is fel kéne hívnom a masszőröm :)


Odakint mindenhogy melegem van árnyékban napon mindenhol, vízben is max 1 órát de csak ha nem tűzi a nap a fejemet.


Leginkább bent töltöm az időmet.

jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!