Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életetekben hányszor volt...

Duke81 kérdése:

Életetekben hányszor volt életveszélyesen meleg helyzetetek?

Figyelt kérdés
Ma én nyolcat számoltam össze 42 évesen. Ez sok? Kevés? Átlag?
jún. 4. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer volt, amikor két kóbor kutya előugrott az erdőből és nagyon morograk. Jó hogy tudtam mit kell csinálni...
jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
És mit kell csinálni ilyen kutyatámadáskor?
jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
#2 Kővé kell dermedni!
jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, mi számít ilyen helyzetnek. Robogóval járok, tegnap lesatuzott előttem egy kocsi és majdnem rárepültem. Végülis ez is lehetett volna halálos. Olyan is volt, hogy az Oktogonnál jártam, mikor egy utcával beljebb robbantottak. Az se sokon múlhatott. Vagy pl. külföldön dolgoztam egy hotelben és az ágyam felett a plafon beszakadt átázástól pont azutáni nap, mikor kiköltöztem onnan. Azért na, szerintem elég jó őrangyalom van :D
jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

4x

2x majdnem elcsaptak a zebra közepén. Egyiknél a vezető holtterében lehettem, a másikat meg pont láttam, hogy nem az utat nézi, és matat valamit a műszerfalon.


Többinél meg lóról estem veszélyesebb módon. Egyszer terepen, de ott szabályosan nyikkantam is. A fejem, meg a ló lába egyszerre ért talajt, egymástól centikre. A másik esés meg a fedelesből kijőve történt, át is repültem az egyik kerítésen.


24 év alatt ennyi volt. Nem tervezem gyarapítani ezt a listát.

jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4# Hát nézzük.. szaladekba zuhanás 2x is, rámtámadt egy méhkas, kis hiján vonatgázolás, mellettem zuhant le egy raklap csempe, mqjdem telibe vert egy kiszakadt közlekedési lámpa, falhoz préselt egy több 100 kilós kocsi, kiestem vizicsúszdábol.. meg még pár hasonló.
jún. 4. 15:52
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekem már volt egy pár ilyen esetem.. 😅


1. Egyszer 3-4 évesen az utcánkban ettem a cseresznyét az egyik fáról, mikor az út túloldalán az engem veszettül ugató kaukázusi kutya eltépte a láncot majd kiugrott a rozoga kerítésen..

Azonnal morogva odarohant hozzám, én meg teljesen lemerevedtem.. majd 20percig szaglászott aztán mikor megunt, nagyon lassan elkezdtem elosonni, de amikor megmozdultam, mindig újból odajött.. végül valahogy csak sikerült eljönnöm.


2. 6-7 éves lehettem a mikor a padláson találtam valami nagyon nagyon régi konnektorba dugható gázgyújtót. Nem volt otthon senki, én pedig a teraszon bedugtam a konnektorba és ott szórakoztam vele.

Majd egyszer nem tudom már hogy miért de a mellkasomhoz szorítottam és elkezdett rázni az áram, képtelen voltam megmozdulni. Csak az volt a szerencsém hogy hátra fele kezdtem el dőlni és ahogy dőltem, kirántottam a konnektorból azt a sz@rt.. Ha akkor előre fele kezdek el dőlni, vagy pl egy hosszabbítóba dugtam volna be akkor most nem irkálnék itt..


3. 13-14 évesen felmentem egy régi katonai magaslesre ami legalább 20m magas volt és mikor kint az erkélyén (vagy minek hívták azt) mászkáltam, kifordult a lábam alól az erkély alján lévő vaslemez, az utolsó pillanatban elkaptam a korlátot így nem estem le. Mondjuk a lábamat így is elég csúnyán elvágta.



4. Pár éve motorral kb 80-as tempóval éjjel elütöttem egy szarvast.. egy bokor mögül úgy ugrott ki hogy még arra sem volt időm hogy a gázt visszaengedjem..


hirtelen sötétség, ilyen érdekes mély búgó hang, majd egyszer csak az aszfalton fekve tértem magamhoz.. Miután kicsit kitisztult a tudatom, azonnal hívtam a mentőket. A rendőrök valami 150méterre találták meg a motorom az árok mélyén..


Mint később kiderült, semmim nem tört el, a térdemet és a kézfejemet horzsoltam le (hideg volt ezért alaposan be voltam öltözve) illetve a bukósisak ütötte meg egy kicsit az állam.


Most hirtelen nem jut eszembe más, de biztos hogy volt még egy-két dolog.

jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Én kevésről tudok, de gyerekkoromban majdnem meghaltam, a homlokomon van egy "heg". Igazából csak egy pici mélyedés, nem ilyen Harry Pottered forradás féle :D régen azt hittem mindenkinek olyan, aztán apám elmesélte, hogy gyerekként telibe fejeltem egy zsalukő sarkát és azt hitték meg is halok.


Alapjáraton 6. hónapra születtem, azt mondják 7 alatt elég kicsit az esély a túlélésre.


Egyszer meg egy elég méretes üvegszilánkot vettem ki a számból, amit ha gyorsabban falok, akkor simán benyeltem volna. Nem mondom annyira vészes volt a helyzet, mert időben észrevettem, de lehetett volna elég csúnya vége is, akár ha egy kisebb darabot benyelek belőle.

jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Már eleve farfekvéssel születtem. Császározni kellett és a köldökzsinór a nyakamra tekeredett.

Aztán óvodában lezuhantam egy vaslibikókáról és vasra érkeztem fejjel. Aztán volt, hogy kiszáradtam, illetve majdnem perforált a vakbelem. Agyrázkódásom is volt. Szóval hálás vagyok Istennek és az Őrangyalomnak.

jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Egyszer a szomszéd rotveiler kutyája átrohant én meg gyorsan berohantam a házba.


Egy kamion kiszorított a biciklisávból inkább estem egy nagyot különben alákerültem volna.


Egyszer majdnem elütött a villamos, csak egy nőnek köszönhetem az életem aki rámüvöltött.


Egyszer valami barlangban másztunk és fém volt a létra és nedves. Megcsúszott az egyik kezem, a másik épp hogy megtartott engem.

Kb ennyi.

jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!