Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életetekben hányszor volt...

Duke81 kérdése:

Életetekben hányszor volt életveszélyesen meleg helyzetetek?

Figyelt kérdés
Ma én nyolcat számoltam össze 42 évesen. Ez sok? Kevés? Átlag?
jún. 4. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Számtalan helyzet múlt a másikon. Pl volt olyan hogy kulfoldre mentem dolgozni de kiderült hogy nekik valojaban pr.sti kell és kamu volt az állás. Én mondtam hogy én nem akkor hazamegyek a másnapi vonattal. És megengedték hogy ottaludjak másnap mehetek-szia.

De ennyi erővel be is drogozhattak volna, meg a többi.


Vagy pl egyszer stoppolnom kellett mert az exem mikor összevesztunk kirakott valahol az isten háta mögött pénz telo minden nélkül. Akik felvettek nem hazavittek hanem elvittek tópartozni ahol volt még 10 másik pasi is. Igazából teljesen védtelen voltam és kiszolgáltatva, de mondtam én ki se szállok nem tópartozni akarok ki tudja hol, hanem ígérték hogy elvisznek. És rendesek voltak.


Nem egyszer hanem számtalanszor voltam olyan veszélyekben ami csak másokon múlt, hogy nem lett bajom és nem rajtam.

jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha úgy veszem, akkor konkrétan napi szinten veszélyeztetnek az autósok a zebrán miközben a saját kocsimhoz sétálok.


Amúgy volt már sok minden. Gyerekként átszaladtam autó előtt, fejbe lettem verve vascsővel, kutya támadt rám, cigányokkal kerültem összetűzésbe. Egyszer egy ló rúgott majdnem fejbe, milliméterekre volt a talpa az arcomtól.


Illetve csecsemőként folyamatosan kórházban voltam, nem nagyon akartam megmaradni.

jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Rám fogtak már minden különösebb ok nélkül többször is csőre töltött fegyvert. Volt vaddisznó kalandom is és rázott már meg áram is. Amikor piáltam, volt, hogy fél méterrel előttem suhant el az úttesten egy személygépkocsi - nagyjából 60 km/h körüli sebességgel. Estem be részegen a körúti villamossínek közé is, - de nem jött éppen.
jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Fene sem számolja. 5 évig egy vegyiüzemben dolgoztam elég cifra dolgokkal, 15 éve pedig kamionsofőr vagyok.41F
jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%

Majdnem meghaltam születés után (2,5 hónap PIC).


Négyévesen majdnem elgázolt egy autós, mert bringával elévágtam.

Kilencévesen a zebrán majdnem egy kamionos.

Egyszer átszaladtam a vasúti sínen és pont akkor ért oda a szerelvény (itt mondjuk majdnem összecsináltam magam).

De a legdurvább, amikor tízévesen, nyári táborban az egyik kretén idióta csoporttársunk majdnem szó szerint vízbe fojtott, mert mertem nevetni rajta.

jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer másfél méteren múlt, hogy agyonlőttek egy gépkarabéllyal. -Megnézte a kolléga, hogy töltve van-e - és igen volt a válasz!
jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%
Most őszintén, mégis ki képes ilyen válaszokat lepontozni?
jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%

Eddig kettő volt.


Majdnem felakasztottam magam a kerítésünkre,beleakadt az állam talán(pont olyan baromi hegyes volt a kerítésünk akkor)

Illetve még kicsi voltam és nagyanyám a strandon egyedül hagyott a medencénél..én megbotlottam valamibe(lépcső szerintem) és puff bele a vízbe,nem tudtam úszni se hiába is nem volt mély a víz.nem tudtam reagálni.Mai napig emlékszem hogy abban a pár percben összebarátkoztam egy kislánnyal és ahogy neki beszéltem úgy estem bele a vízbe,ő rántott fel onnan.Ha ő nincs ott akkor már valószínű én se lennék

jún. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Tatyó ***** válasza:

A vasúti 25 kV-os felső vezetékre akadt fel a kilőhető ejtőernyős játékom.

Haverommal összeszögeltünk több tetőlécet, hogy lepiszkáljuk... már mentünk is vissza, de "sajnos" pont akkor jött egy gyorsvonat, és leszakította, még mielőtt "sikeresen" le tudtuk volna szedni... meleg eső utáni vizes idő volt, a lécek is jó vizesek voltak...:D van még, de azokat már le sem írom, mert kiderülne mekkora idióta vagyok, és még élek... te jó Isten...

jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!