Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Legtöbb hetero férfi miért...

Legtöbb hetero férfi miért határolódik el attól teljesen, hogy egy meleg férfival haverkodjon?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolat, sima haverkodás, barátkozás
júl. 2. 04:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Egy meleg ismerősöm sincs, vagyis nem tudok róla.
júl. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem vagyok bzi
júl. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Szabi15 ***** válasza:
86%
Én nem határolódok el tőle, nekem több is van. Azonban van pár hetero barátom, akik szinte homofóbok vagy legalábbis erőteljesen viszolyog tőle, ők nyilván haverkodni sem fognak, de ezt így nem mondják a képedbe. Én nem akarok senkit meggyőzni, de nem értem őket (amikor csak ez a hátrány). Ha megjelenik ez mondjuk a külsődön is akkor az már plusz egy ok lehet hogy ne haverkodjon veled egy hetero férfi. Engem ez sem zavar pl. De tudok olyat is, hogy akinek nem látszik a külsején azzal haverkodik.
júl. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert valamilyen ostoba oknál fogva azt gondolja, hogy majd rányomul a haverja.

Vagy azt hiszi, hogy ő is az lesz, ha ilyen emberekkel barátkozik.

Vagy csak fél a társadalom megítélésétől.

Vagy mert ilyen a vallási meggyőződése.

Vagy nem szeretne szánalmas, rosszalló, elítélő, bántó tekinteteket és beszólásokat kapni amikor ketten beülnek valahova.

És ezeken kívül is ezer más vélt vagy valós oka lehet.

júl. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
45%

#4

Nekem egyszer volt életemben meleg ismerősöm, egyből nyomult rám pedig tudta hogy nem vagyok homár

júl. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az a véleményem, hogy ilyen esetben nem sok közös érdeklődési kör van. Legalábbis az én meleg ismerőseim (nem sok van) leginkább "lányos" dolgokat szeretnek csinálni. Egy meleg nem fog elmenni egy focimeccsre ordítani vagy egy sörözőbe beülni a haverokkal.
júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés, hogy általánosságban mondja ezt vagy egy konkrét emberre akivel nem akar barátkozni.


Ha általánosságban az valszeg amiatt van amit az előző ír, úgy gondolja, hogy egy meleg "nem fog elmenni egy focimeccsre vagy sörözőbe beülni". Ez sok melegre igaz is, de van akire nem. Én pl. járok focimeccsre, járok sörözni, nem szeretek "lányos" dolgokat csinálni.


Szerintem ennek a fő oka, hogy ameddig valakinek nincs meleg ismerőse addig csak azokat a melegeket látja akikről első ránézésre le lehet venni, hogy melegek, nőiesek. A melegek nagyrészén egyáltalán nem látszik, hogy meleg, tök átlagosak vagyunk azt leszámítva, hogy nők helyett férfiak érdekelnek.

júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb heterot zavarja a melegek kényeskedése (tudom, nem mind ilyenek).

Nálunk a családban van egy meleg pár, akiken látszik ugyan, hogy egy párt alkotnak, de a viselkedésük abszolút nem "meleges". Bocsánat, nem tudom másként kifejezni. Ez még belefér, de nőként már engem is rohadtul irritál, mikor egy férfi külsejű ember nőként viselkedik és még rá is játszik a kényeskedéssel, nyávogással. Irritáló.

júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

#5:

Akkor talán beszélni kellett volna vele, hogy te erre nem vagy vevő, de szerintem te csak szó nélkül menekültél előle, mint macskától az egér. xD

júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem én írtam az 5-ös választ, de ha valaki tudja, hogy a másik ember hetero, miért kell kezdeményezni nála? Én is rohadt mérges lennék ezért.
júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!