Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért problémáznak emberek a...

Miért problémáznak emberek a meleg időn? Nyár van, ilyenkor kell hűsölni egy vízpart mellett, vagy ha dolgozni kell, akkor légkondi mellett.

Figyelt kérdés
júl. 8. 19:43
1 2 3
 1/22 Antiszociális lény ***** válasza:
90%

Én azt nem értem, hogy akinek ilyen felfogása van, mint neked, azaz ember rendelkezik a teleportálás képességével?


Munkába, bevásárolni, ügyeket intézni, hazamenni stb még mindig el kell jutni és nem az a baj, hogy otthon vagy a munkahelyen a klíma mellett ne lehetne kibírni, hanem az, hogy kilépsz a nap bármely szakaszában és olyan meleg van, hogy nincs semmi levegő. Nyárnak nyár van, de azért nem kellene, hogy ilyen 40 fokos bántó meleg legyen.

júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
hülye epitömunkasok meg nem raknak oda maguknak legkondit.
júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kórházban sincs, sőt a mentőautókban se...akkor most minden orvos, mentős és ápoló menjen egész nyárra szabira?
júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Én utálok fürödni, de amúgy szerintem nincs meleg annyira, csak zárt térben (metró) rossz, meg nyilván tűző napon sokat állni, de ez csak egy kis részét érinti az embereknek. Az utcai melósokat sajnálom. De aki azon rinyál, hogy megsül az öt perces cigiszünetben vagy amíg eljut az ajtótól a kocsiig/buszig azokat nem tudom komolyan venni. Szerintem szarul kajálnak, nem isznak elég vizet, ezért nem bírják.
júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Miért okoz élvezetet egyeseknek szándékosan provokatív kérdések kiírogatása ide? Ennyire nincs semmi érdeklődési köröd, hobbid, emberi kapcsolataid, kutyád vagy akármi?

A sok idős/beteg embert biztos vigasztalja, hogy lehetne fürcsizni meg van légkondi, mikor infarktussal viszi el a mentő... Mondjuk még az egészséges szervezetet is ki tudja készíteni ez a dög meleg ami ránk vár a héten.

júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ami neked probléma, az másnak nem probléma.

Ami neked nem probléma, az másnak probléma.

Ami neked nem probléma, lehet másnak sem az.

Ami neked probléma, lehet, hogy másnak is az.

Ez egy ilyen képlet.


Vannak ettől nagyobb bajok is.

júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

2


Szerinted miert szeretnek a Ferenciek teren kb. 15 eve dolgozni Tarlos alatt is? Fujja alulrol a legkondi a -10 fokot mint a feher maci.

júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
Nem kell kilépni. Úgy kell élni mint a floridaiak. Minden lakást, irodát, boltot, buszt, metrót, metróállomást stb. légkondícionálni. Ha menni kell valahová, légkondis autóval kell menni. Csak elő kell írni, hogy ne 17 fokra, hanem mondjuk 23-ra lehessen max hűteni. Ez az örök élet és ingyen sör mellett minden Budapestinek jár! Nem véletlen Budapestiek, megdolgoztak érte és a vállukon viszik a sok vidéki ingyenélőt
júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
Talán tényleg nem volt régen ennyi egybefüggő hőség és talán én túlságosan immunis vagyok a hőségre, de szintén túlzásnak tartom az interneten zajló nyavalygást. Ugyanúgy voltak régen húzós éjszakák, de kevesebb volt a lehetőség az enyhítésre. Mindig kell gondolni erre és ahogyan lehetne még rosszabb is. Valahol 50 fokban élnek. Nem kell klímára és igazából régi időkre sem gondolni. A klíma drága, nekem pedig toronyventillátor mellett segít befagyasztott fejkendő is.
júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

9+

Ellenben én a klímát és az utcai párásítot nem bírom. Utóbbitól konkrétan menekülök is, szemüvegesként kifejezetten nyűgöt okoz és megállít.

júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!