Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért problémáznak emberek a...

Miért problémáznak emberek a meleg időn? Nyár van, ilyenkor kell hűsölni egy vízpart mellett, vagy ha dolgozni kell, akkor légkondi mellett.

Figyelt kérdés
júl. 8. 19:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

De 40 fokban nem lehet hűsölni.


Nekem van mobilklímám, az egyik szobát jól lehűti.


De amikor nincs ennyire meleg, akkor benyomom a ventillátort. Akár szemüvegben vagyok, akár kontaktlencsében, csontszárazra kifújja a szemem. (Nem a pofámra irányítom.) Alvás közben folyamat felkelek az ingerre, hogy valami fúj.


Ha a klímát nyomom be, mint most, ez baromi hangosan zúg. Ilyenkor feliratot kell letöltenem a filmekhez, mert a felét nem hallom annak, amit pofáznak. Az alvás megint necces.


Hiába van jó idő most ebben a szobában, az előbb kimentem a konyhába, és fülsiketítő volt a csend, és éreztem, hogy az agyam ellazul. Ez a folyamatos "white noise" az én agyamnak nagyon megterhelő.


Az meg csak mellékes, hogy mindig olvastam mindenhol, hogy ha lefogyok, nem fogok izzadni. Lefogytam 28 kilót, de elkezdtem edzeni, és jobban izzadok, mint 86 kilósan.

júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha ilyen egyszerű lenne az egész...

Nekem a szervezetem problémázik ilyenkor, pedig alacsony vérnyomástól eltekintve (lekopogva!!) egészséges vagyok, csak nagyon, de nagyon nem bírom a meleget. Legyen szó fülledt időről, mint ami ma felénk is volt: 27°C a telefonom szerint, de olyan laza +5°C-kal tűnt melegebbnek. Vagy a 32°C felettiről. Egyszerűen vagy fáj a fejem, vagy olyan mód szédülök, hogy még ülve és feküdve is nehéz, vagy a kettő együtt. Egyedül a Cola, vagy a nem erős, "széttejezett" kávé képes elérni, hogy tompuljon, szinte elmúljon a szédülés. Voltam vele orvosoknál, a legnormálisabb felém intézett mondat az volt, hogy "örüljek, hogy nem magas vérnyomással vagyok itt, szokjam meg és kész".

Én örülnék a legjobban, ha gond nélkül kibírnám a nyarat.

júl. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindenkinek van klíma a munkahelyén. Én amúgy szeretem a nyarat és a meleget, de azt én is utálom mikor melóban a 30 fokban kell lennem egész nap.
júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell kijönni a medencéből napközben és meg van oldva a dolog
júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem értettem, hogy aki a légkondis házából megy a légkondis autójával a légkondis munkahelyére, az miért mondja, hogy szereti a nyarat?
júl. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó is lenne, ha 4-5 hónapig nem kellene kilépni az irodából...
júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

Az ilyeneknek azt kívánom csak, hogy

- ne kapjon gyümölcsöt és zöldséget a boltban, mert szeptemberig nem dolgoznak a földeken

- dőljön rá a tető, mert szeptemberig nem csinálják meg, ha esetleg levitte a hőségzáró hidegfront szele

- csússzon hónapokat a házának az átadása, mert a melósok nem dolgoznak a hőségben

- hagyják félbe az útfelújítást, mert nem égetik magukat a napon a szurkolók


Ami úgy hirtelen eszembe jutott. Hogy melyik családtagjával mit csináljon még, azt nem írom le, mert akkor törlik a válaszomat.

júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

Az jó lenne ha csak 23-ra hűtenék, de a sok szergej meg klimaxos vagy valami hormonzavaros bácsi néni miatt sajnos mindent 18-ra tesznek. Vagyis nem mindent, de szinte mindent, hidegebb van mint télen, mert télen meg valahogy igénylik bent a 27 fokot is.

Ja a fákat meg kivágják aztán kell nekik a lékkondi mindenhová. Persze 35 fokban jogos hogy pár helyre kell, de azért ésszel kellene.

júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy miért teszik, kétlem, hogy korosztályi oka lehet. Én 61 vagyok de nehezen viselem amikor csak úgy tudok kijönni a parkolóházból Clearwater Beachen, hogy át kell jönnöm két 17 fokra hűtött bolti emeleten, hogy kijussak az októberi 37 fokba. Már celsiusra átszámolva
júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hu 15 ez jogos :)
júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!