Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elveszett, vagy meg sem...

Elveszett, vagy meg sem kapott garancia levelet hogy tudom pótoltatni?

Figyelt kérdés
Vettem egy autós kamerát, aminek a hátsó kamerája hibás. 2 hete vettem. Felhívtam a boltot azt mondták kell nekik a csomagba rakott garancia levél, de az nincs meg. Nem emlékszem, hogy láttam, de mindegy is nincs meg. E nélkül nem hajlandóak csak pénzért javítani, mert hogy azon van a gyári szám és így igazolom, hogy amit tőlük vettem azt küldöm javításar. Nem kellene tudni pótolniuk? Lehet hogy én hagytam el, de ezt nem tudhatjuk, mi van ha nem rakták bele? Mit lehet ilyenkor tenni? Az elég kispályás hogy igazoljam, hogy azt viszem javítani amit náluk vettem. Amikor ott a számla, meg a megrendelésszám stb. 21. század, a számlát levélben küldték és már ezer éve nem láttam olyat, hogy garancia levél számla ellenében szoktak javítani.

tegnap 21:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!