Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tboss Milano75 fiók előlap...

Tboss Milano75 fiók előlap felpúposodása garanciális hiba?

Figyelt kérdés

Tboss Milano75 mosdószekrény bútornak a fiók előlapja felpúposodott.

A gyártó azt mondja, hogy én nem használtam rendeltetés szerűen és biztos víz érte és ez nem garanciális hiba szerintük. Én pedig úgy használtam és tisztítottam, hogy nem érte víz és nagyon vigyáztam rá mert 215.000 Ft-ot fizettem ki érte. Nem hajlandóak kicserélni garanciában. Azt mondják, hogy 40.000 Ft-ot fizessek ki érte, hogy ők kicseréljék a fiók előlapot.



#tboss #milano75 #mosdókagyló szekrény
jún. 24. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Víz érte a fürdőszobában a mosdószekrényt, ezért nem érvényes a garancia? Gratulálok a forgalmazónak és a gyártónak.

Hol púposodott fel? Középen, vagy az élénél? Ha középen,

akkor semmi köze a vízhez, ha az élénél, akkor valószínűleg a ráfolyt víztől van. Néztem, hogy fóliázott MDF a front anyaga, az hajlamos ilyenre, én bútorokkal foglalkozom, a fóliás anyagot sehova nem ajánlom, fürdőszobában különösen nem.

jún. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az élénél befele púposodik. Azt nem értem, hogy ha fürdőszobába szánják, akkor hogy lehet nem vízálló anyagokból összeállítani egy szekrényt?
jún. 25. 10:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Már panaszt tettem a fogyasztóvédelemnek és a békéltető testületnek. Eleve úgy tervezték meg ezt a szekrényt, hogy ne legyen vízálló, vagy legalább cseppálló, biztosítják számomra az új előlapot tehát elismerik a hibát meg a garanciális cserét, de viszont plusz pénzért cserélik ki, ez eléggé átverés szagú. Mert ez nem ikeás bútor, fogalmam sincs hogy kell szétszedni, és ezt használják ki.
jún. 25. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!