Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 22bet csaló oldal lenne?

22bet csaló oldal lenne?

Figyelt kérdés

A Minap 30ezer ftot feldepoztam a 22bet nevű sportfogadó oldalra, kaptam is 100%os depo bonuszt, (bónuszegyenleg 30.000ft) amit 4es kötéssel felvittem 120ezerig. Na itt ennél a pontnál lelőtték a fiókomat a szó szoros értelmében. Se fogadni, se nyerőgépezni, semmit nem tudtam. Emailben ezt a választ kaptam [angolul]

"A bukméker fenntartja a jogot, hogy indoklás nélkül megtagadja bármely személy fogadását vagy befizetését.

A fogadás nem elérhető az Ön számára. Kérjük, hozzon létre egy kifizetési kérelmet, hogy megkapja a számláján maradt összeget."

Majd pár perc múlva fogták, és eltűntették a bónuszegyenlegemet,úgy ,ahogy volt.

Nyertes szelvény: [link]

Levelezés után: [link]

Vélemények? Ja és persze már nem válaszolnak az emailekre!



szept. 16. 23:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ha befizetek valahova, és kapok plusz pénzt, miért ne próbáljam meg felrakni 4-5meccsre, hogy talán 6-10x jöjjön vissza belőle?


"Megbasszanak költségvetési csalásért .... .... "


A legális online sportfogadásból származó nyeremény után nem kell adózni, azonban az illegálisból származó nyeremény egyéb jövedelemként adóköteles, utána személyi jövedelemadót (szja) és szociális hozzájárulási adót (szocho) is kell fizetni.


Forrás: nav.gov.hu :)

Mielőtt marhaságokat írsz, tájékozódj.

Irigység beteség, nem tanultad még meg?

szept. 18. 16:58
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak hogy a vegason es pron kivul minden online adokoteles. Ha nem fizeted be az adot akkor megkarositod a koltsegvetest. Az meg buncselekmeny.


A nav allasfoglalasa, amit bemasoltal, "a legalais" az a magyar engedellyel rendelkezo oldalakat jelenti amibol ketto van.

A 22bet,unibet, stb nem illegalis, csak adokoteles.

Ha a jovedelmed utan nem fizeted meg az adot akkor adocsalast kovetsz el, am az uj btkban koltsegvetesi csalaskent fut.

szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igen, de én a tippmixes nyereményekről beszélek, ami szintén a magyar államé. És annak is van engedélye. Tehát nincs miről beszélni, mivel én csak tippmixen játszom.

Mellesleg az a pár tízezer amit cashoutoltam 22betről az aztán nagyon károsotja a gdpt :D

szept. 18. 18:03
 14/16 anonim ***** válasza:
En meg nem a tippmixrol beszeltem, hanem azt irtam hogy ha ekkora kiraly vagy, akkor minek vesztegeted az idodet online, olyan oldalakon ahol a kockazatat noveled hogy megbsszanak..
szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10 te mikbe vagy XXDDDDD
tegnapelőtt 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, igen, a 22Bet csaló oldal. Az az egészben a legviccesebb, hogy az 1xbet iroda klónja, ami pedig a Serie A és a Laliga egyik főszponzora. Orosz mafia üzemelteti mindkettőt különben.
tegnapelőtt 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!