Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az euro-markt.hu oldal megbízh...

Az euro-markt.hu oldal megbízható?

Figyelt kérdés

Sziasztok Kérlek segítsetek szeretnék innen rendelni de nem tudom hogy megbízható-e ha valaki tudja válaszoljon


Link: [link]



aug. 13. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Még ha megbízható is, iszonyatos lehúzás az egész. Nyilvánvalóan kínai szemetet adnak el sokszorosan túlárazva.


Csak egy példa a főoldalról:

25 ezer forintról 10 ezerre leárazva:

[link]

Valójában 5 ezret sem ér:

[link]


58 ezres óra 25 ezerre leárazva:

[link]

Valójában 13 ezerért megrendelheted magadnak:

[link]


És így tovább mindennel. Az oldal amúgy csak magyar domain alatt és magyarra fordított felület alatt fut, de hongkongi kereskedő. Ugyanilyen olcsón megvehetsz mindent magadnak Aliexpresszről féláron vagy még olcsóbban, és ott nem hazudják a 10 ezres termékre, hogy 60 ezerről lett leárazva. Mert akkor azt hiszed annyit is ér, olyan a minősége, közben egy hulladék.

aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krissy2 válasza:
Látom nem csak én jártam így evvel a webáruházzal.Sajnos én is rendeltem nem azt kaptam amit rendeltem visszaküldeni nem fogom majd ugyanannyiért mint vettem .Szóval én egy hete az ügyfél kapun keresztül bejelentést tettem a fogyasztó védelemhez és ma mar meg is kaptam a választ az ügy kivizsgálása folyamatban van.Aki nem sajnálja az időt és harcolni szeretne az igazáért megteheti 😉
aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!