Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 22bet csaló oldal lenne?

22bet csaló oldal lenne?

Figyelt kérdés

A Minap 30ezer ftot feldepoztam a 22bet nevű sportfogadó oldalra, kaptam is 100%os depo bonuszt, (bónuszegyenleg 30.000ft) amit 4es kötéssel felvittem 120ezerig. Na itt ennél a pontnál lelőtték a fiókomat a szó szoros értelmében. Se fogadni, se nyerőgépezni, semmit nem tudtam. Emailben ezt a választ kaptam [angolul]

"A bukméker fenntartja a jogot, hogy indoklás nélkül megtagadja bármely személy fogadását vagy befizetését.

A fogadás nem elérhető az Ön számára. Kérjük, hozzon létre egy kifizetési kérelmet, hogy megkapja a számláján maradt összeget."

Majd pár perc múlva fogták, és eltűntették a bónuszegyenlegemet,úgy ,ahogy volt.

Nyertes szelvény: [link]

Levelezés után: [link]

Vélemények? Ja és persze már nem válaszolnak az emailekre!



szept. 16. 23:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szomorú, hogy te hiszen ilyen hamis oldalában, amik csak a pénzedet szívják.
szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Hiszel* oldalakban*
szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt vele probléma, azért mertem továbbra is itt fogadni. KB 80ezret vettem ki 2 hete, az nem bónusz egyenleg volt.
szept. 16. 23:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szept. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem korrket iroda. Soha semmi bajom nem volt veluk, es 5perc alatt kifizetnek.


Azt viszont jobb ha tudod, ez olyan iroda hogy ha meg is forgatod a bonuszt,akkor is csak max a bonusz egyszeres osszege kerul at valodi penzes szamlara. Tehat 30k bonusznal max 30kbol lesz valodi penz, a tobbi elveszik.

szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk megkockaztatom te valami bonuszvadasz vagy. Teljesen eletszerutlen hogy valami hatterdolog nelkul, amit kihagysz a sztoribol, te magadtol negy krikettet tegyel. Plane kombiban.
szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Baratom dehogy vagyok bonusz vadasz. Ismerem a csapatokat, es nagy tetekkel szoktam jatszani. Az egy dolog hogy kipróbálok egy másik irodát kisebb összeggel. :)
szept. 17. 23:36
 8/16 A kérdező kommentje:

Kizarolag CSAK krikettre szoktam tenni, a szomszed falu lottozojaban ugy ismernek "a nagytétes krikettes".

De tessék,betekintést engedek nyerni a fiókom legmélyére. :)

Több mint 130 nyertes szelvény. :)

Lehet írni tippekért ;)

[link]

[link]

[link]

Többet nem fogok befotózni mert minek, elhiszed elhiszed nem nem.

Másrészt játszok vagy 5 helyen.

szept. 17. 23:43
 9/16 A kérdező kommentje:

Ugyhogy ismeretlenül ne személyeskedj,mert abszolút nem szeretem.

Nem voltam rest 300 ezret sem felrakni EGYETLEN krikett meccsre, egyszerre.

Megmutassam azt a szelvényt is?

"bónuszvadász"

szept. 17. 23:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezek alapjan ha ekkora tetekkel jatszol, mi a szarert regelsz be es hasznalod ki a 30ks bonuszt?

Nyilvan a szabalyokat nem olvastad el, es nem tudtad hogy max a bonusz eredeti osszegeig lehet forgatas utan valodi penzre valtani.


Ha ekkora kiraly vagy akkor miert nem jatszol csak vegason es pron, adomentes jovedelem.

Ehelyett szazezreket forgatsz meg online olyan irodakban amiknek a nyeremenye adokoteles. Okos vagy.


Ha ekkora kiraly lennek mint amennyire te hiszed magad, biztos nem fecserelnem az idom kulfoldi oldalakon hogy aztan egyszer megbasszanak koltsegvetesi csalasert mert a millios osszegek utan bszol adozni.

szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!