Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a bővítmény neve amit az...

Mi a bővítmény neve amit az oldal ajánl - többek közt a Gyakran Ismételt Kérdéseknél is - a videók lejátszásához?

Figyelt kérdés
Nem tudok a sorozatbarát-ba belépni, akármit beirok. Valaki tudna segíteni, hogy mit kellene beirnom?
aug. 24. 04:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy reklámblokkolón kívül nincs másra szükség, azt meg kötve hiszem, hogy az oldal ajánlaná, hisz a reklámokból él az az oldal.

De miért nem tudsz belépni?

Felmész a sorozatbarátra:

[link]

Beírod a felhasználóneved és a jelszavad, és rákattintasz a belépésre. Hogy mi a felhasználóneved és a jelszavad, azt mi nem tudhatjuk.

Reklámblokkolóból pedig az Ublock Origint tudom ajánlani bátran.

Google Chromehoz:

[link]

Mozilla Firefoxhoz:

[link]

aug. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok belépni, mivel még nem vagyok regisztrálva. Akartam csak van olyan kérdés, amit ide feltettem, bármit beirok nem fogadja el.
aug. 24. 11:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el a gyakran ismételt kérdéseket, és megtalálod a választ.

[link]

aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Többször is átolvastam, de nem találom benne azt, amit szeretnék
aug. 24. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig ott van :)
aug. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem találom. Segítenél?
aug. 24. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet videót nézni?

Az oldal megtekintéséhez ha lehetőséged van akkor a Google Chrome böngészőt, és a Pure motion plugint használd, teljesen más élményt fogsz tapasztalni. Android esetén a Kiwi browserre telepíthető a bővítmény."


Szóval erre a Pure motion nnevű dologra gondol az oldal. Bevallom, soha nem használtam még, tökéletesen megy reklámblokkolóval is (ezt azért ne írd bele az igénylőlapba :D).

Mindenképp olvasd el legalább a gyakran ismételt kérdéseket, ha már a jogi nyilatkozatot és a szabályzatot nem szeretnéd elolvasni. Ezért akartam, hogy legalább a gyiket olvasd el, ugyanis fontos dolgokat tartalmaz.

aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de nem találtam ott, lehet hogy késő is volt, nem nagyon figyeltem. De azóta megtaláltam. Köszönöm a segítséget 😊
aug. 28. 22:17

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!