Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tesz semmit a...

Miért nem tesz semmit a Jófogás annak érdekében, hogy a csalók ne jelenjenek meg azonnal, mihelyt feltesz valaki egy hirdetést?

Figyelt kérdés
Én mindenesetre töröltettem a fiókomat, ilyen helyen nem hirdetek.

szept. 6. 05:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Hamis állítás, hogy nem tesznek semmit.
szept. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Akkor miért kaptam sorozatosan üzeneteket, hogy töltsem le ezt és ezt a linket, mert elkelt a termék?

Jeleztem a Jófogásnak, de csak jöttek az üzenetek tovább.


Honnan veszed, hogy hamis állítás?


Hogy a honlapján megjelenteti, hogy vigyázzunk a csalások miatt, az semmi. Egyszer megjelenteti, aztán részéről a fáklyás menet.

szept. 6. 06:02
 3/18 A kérdező kommentje:
1-es: a Jófogásnál dolgozol?
szept. 6. 06:03
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

Milyen belső információkra alapozva mered kijelenteni, hogy semmiféle intézkedés nem történt / történik az ilyen jellegű csalások visszaszorítása érdekében?

Milyen konkrét bizonyítékod van, amivel als tudod támasztani ezt a kijelentést?

szept. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Az cég emberei nem földiek? Vagy azok, de különleges képességűek?

Egy új hirdetőről honnan kellene tudniuk, hogy csaló?

szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem a hirdető csaló, ráadásul nem új, hanem aki üzenetben azt írja, hogy elkelt a termék, töltsek le egy linket, amiben megadhatom a bankszámla adataimat.

Szerinted ez nem csalás?


És mikor jeleztem, nem történt semmi, mert később újból megjelent ez a csaló üzenet.


Tehát NEM A HIRDETŐ A CSALÓ, mert az én voltam. Az én bankszámlámat akarták kifosztani. A Jófogás és a Foxpost nevében.


Ha tett volna valamit a cég, akkor másnap már nem történt volna ugyanaz.


De szerintem kár volt feltennem a kérdést, holott az volt a célom, hogy mások is figyeljenek nagyon oda, ha hasonló üzeneteket kapnak a Jófogáson.


Én töröltettem a fiókomat, úgyhogy már nem is érint az ügy. Mások meg vessenek magukra, ha az ember jót akar, és rögtön belemarnak itt a honlapon a hozzászólók.


Ha egy dolgozó földi ember, attól még rendesen el kellene látnia a munkáját. Nem kell ahhoz különleges képesség.


Nem figyeltél oda, nem hirdetőről írtam, hogy csaló.


A fenének foglalkozom itt azzal, hogy másokat figyelmeztessek a csalásra?

szept. 6. 07:35
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy azon kívül, hogy igyekeznek felhívni a figyelmet ezekre a csalásokra és blokkolják a csalók fiókját nem tudnak semmit tenni.

A csaló másnap újra regisztrál egy hasonló névvel és folytatja a tevékenységét.

szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Amit TE kapsz üzenetet, azt az OLDAL dolgozói nem látják!
szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
A robotok is nezik a reklamokat, nekik megeri
szept. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
De betehetnek egy olyan logikát, ha üzenetet kapsz egy bizonyos tartalommal, akkor arról figyelmeztessen, hogy potenciális csalás, spam, stb. Hasonlóan, mint egy e-mail szűrőnél.
szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!