Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy egy átlagos...

Hogy lehet hogy egy átlagos Beverly Hillsi lakos háztartásának éves nettó jövedelme 100.000-200.000 dollár között mozog, egy átlagos Beverly Hillsi ház meg 1 millió dollár?

Figyelt kérdés
Ez csak havi 3-6 milliós bevétel/háztartás, míg egy ottani basic ingatlan majdnem 400 millió forint, ez alapján Magyarországon az összes 50-es főorvos házaspárnak a sváb- hegyi villában kellene élnie mert magánrendeléssel ennyit simán összeszednek...

aug. 31. 02:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10#

Az ilyeneket mifelénk meg egy személyeskedő bunkónak hívják.

Én kérek elnézést hogy azt mertem feltételezni hogy a világ top legpatinásabb helyén is adósrabszolgák az emberek...

szept. 1. 01:52
 12/18 A kérdező kommentje:
*NEM adósrabszolgák az emberek
szept. 1. 02:59
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#9: Miért lenne adósrabszolga, akinek hitele van? És miért kellene kuporgatniuk, ha van egy értelmes pénzügyi tervük? Nem csak az ostoba devizahiteles proli létezik hitellel az életben. sőt mondok jobbat, a fél NER is hitelt hitelre váltva építi a cégbirodalmát. Most akkor Rogán, Mészáros, meg a többiek adósrabszolgák lennének?


#8

szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

“NER is hitelt hitelre váltva építi a cégbirodalmát”


Az sem mindegy hogy az államtól kapunk hitelt ingyen és korlátlanul, vagy a bankoktól piaci alapon…

szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#14: Nyilván, csak azt akartam érzékeltetni, hogy a skála másik vége hol van. Ami meg a két véglet között (adósrabszolga vs. NER közpénzszivattyú kockázat nélkül) egy végtelenül színes paletta.
szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

13#

Kuporgatnu?Aki a világ legjobb környékére megy az nem zsebből fizet?Értem én hogy itthon a sok kamu milliomos hitelre veszi még az iphne-t is, na de beverly hillben is?

szept. 1. 10:51
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#16: Úgy látom továbbra sem érted.

Akinek megvan az általad említett jövedelmi szintje az valószínűleg nem egy helyről, havi munkabérből kapja ezt a pénzt, hanem a pénze már valamilyen formában forog, legalább részben diverzifikált bevételi forrásai vannak. Ezeket egyszerűen nem éri meg beszántani és a pénztermelő képességüket megszüntetni, hogy meglegyen az egyetlen vágyott ingatlan. Ilyenkor jön a hitel. Nem azért, mert nem tudja előteremteni az árát, hanem, mert nem akar arra spórolni évekig. Ez egy logikus és tudatos pénzügyi döntés.

Nem kell belelátni, hogy ezek az emberek valójában nem engedhetik meg maguknak, vagy csórók, hanem egyszerűen sokkal szélesebb spektrumban gondolkoznak pénzügyileg, mint a medián bér környékén, egy munkabér jellegű bevételből élő emberek

szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, nem kell neked a dollármilliomosok életével foglalkozni. Engedd el szépen.
szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!