Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy külföldön...

Miért mondják hogy külföldön jobb az élet?

Figyelt kérdés
boldogabb?? Nem hiszem.. 5,5 éve Németországba élek.. jó pénz van. Pénzzel sose volt gond... De itt vagyok 26 éves és kurvára nincs egy magyar kapcsolatom... Párt szeretnék de minden magyar lányt párral, családdal gyermekkel jönnek, és vannak... Nincs boldogság... Itt nem... És nem nem fogok német, arab szíriai, mittudom én milyen nemzetiségű személyel ismerkedni... teljesen kétségbe vagyok esve.. ezeket az éveket erre kellene használni hogy kapcsolat legyen. Szerelem.. de ... Ah.. sose leszek boldog...

júl. 14. 11:58
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
87%
Annyira xenofóbnak lenni, hogy lemondj a saját életedről full normális dolog, nem?
júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
62%

Jah akiknek már kevés a mamahotel, nincs rájuk 25 év alatti adókedvezmény meg nagyobb család se és már a csokra sem jogosultak!

Minek is maradnának itthon?

A 300-600 nettóra?

Kint a "minimálbér" több!

júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
34%

26 éves koromba én kb fűvel fával 😂


Nem vagy te egy kissé önsorsrontó?

júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
72%
Nekem német feleségem van amikir kijöttem és láttam hogy itt mi van soha nem.jöttem volna össze magyar nővel.
júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
68%
Ez igen kérdező, viszed az ország jó hírnevét szerte a világban.
júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
70%
Már alapból ott a hiba, hogy azt hiszed majd egy magyar párral boldog leszel :D
júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
16%
Azért mondják mert ezek az emberek nem az értelmiségi rétegből származnak így nem túl okosak.
júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
92%
17-es én pont azt tapasztalom, hogy az értelmiségi réteg érzi jól magát idekint. Beszélik a nyelvet, jó munkájuk van, könnyen beilleszkednek. A nem értelmiségi rétegből származó emberek pedig azok, akik panaszkodnak, hogy más tanulatlan migránsokkal kell együtt élniük, nem tudnak önállóan hivatalos ügyeket intézni a nyelvismeret hiánya miatt, csak szar munkákra veszik fel őket stb.
júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

"200.000 magyar él NémetországbaN."

Ja és Németország népessége 80

millió, azaz átlag minden 400. ember magyar. Azok nagy része meg családos. Ez miért meglepő?

júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
12. A minimálbér 600 ezer Ft átszámolva Németországba.. én annyit kapok
júl. 14. 18:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!