Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért mondják hogy külföldön...

Miért mondják hogy külföldön jobb az élet?

Figyelt kérdés
boldogabb?? Nem hiszem.. 5,5 éve Németországba élek.. jó pénz van. Pénzzel sose volt gond... De itt vagyok 26 éves és kurvára nincs egy magyar kapcsolatom... Párt szeretnék de minden magyar lányt párral, családdal gyermekkel jönnek, és vannak... Nincs boldogság... Itt nem... És nem nem fogok német, arab szíriai, mittudom én milyen nemzetiségű személyel ismerkedni... teljesen kétségbe vagyok esve.. ezeket az éveket erre kellene használni hogy kapcsolat legyen. Szerelem.. de ... Ah.. sose leszek boldog...

júl. 14. 11:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Akkor, miért nem jössz haza?
júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%

Jol ertem, kimentel egy masik orszagba anelkul, hogy beszelned a nyelvet es panaszkodsz, hogy nem talalsz ott magyar lanyt?

Te valamilyen fogyatekkal elsz?

júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
91%
Én azért mondom, mert külföldön jobb életem van, mint Magyarországon volt. Azt nem tudom, hogy mások miért mondják.
júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
14%
Külföldre vagy a huszas évei elején megy ki az ember max 2-3 évre pénzt gyűjteni, vagy már családdal, de akkor vissza se jönnek. Ha te ismerkedni akarsz, miért nem jöttél már haza évekkel ezelőtt?
júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
1. A pénz itt jobb... 2 annakidején tényleg nyelvtudás nélkül jöttem ki. Mára már tudok beszélni. Ezt sehol se írtam hogy mi.. de akkor se ismerkednék más nemzetiségűvel!
júl. 14. 12:13
 6/40 anonim ***** válasza:
84%

#5

Akkor maradj magadnak.

júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%

"Külföldre vagy a huszas évei elején megy ki az ember max 2-3 évre pénzt gyűjteni, vagy már családdal"


Ez nem igaz, en pl. Spanyolorszagban vagyok, sok magyar jon ide a Beckham law miatt, aztan itt alapitanak csaladot. Nekem epp venezuelai baratnom van.

júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
65%
el kell dönteni, hogy mi a fontosabb.. pénz vagy a pártalálás? Aztán a szerint cselekedni
júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%

Kimegyek kulfoldre.

Meglepodok, hogy nincs magyarok.


Ez mar alapbol erdekes, de hogy utalod a mas nemzetisegueket, az a megkoronazasa.

Nem merult fel benned indulas elott egyszer sem, hogy egy idegen orszagban bizony mas nemzetiseguekkel leszel korbeveve? :)

júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
200.000 magyar él Németországba.. csak hát!!! Mind a 30-40+ korosztály... Nagyrészt
júl. 14. 12:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!