Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha beleharaptam az ezüst...

Ha beleharaptam az ezüst érmémbe akkor már nem fogom tudni beváltani?

Figyelt kérdés
Egy 1 unciás ezüst érméről van szó. Beleharaptam hogy meglátszik két helyen rajta a fogam nyoma. Ebbe bele köthetnek később?
máj. 22. 12:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

"Bocsánat azt nem írtam. Ez kifejezetten befektetési ezüstnérme. II"


Te írtad more!

máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:

""Bocsánat azt nem írtam. Ez kifejezetten befektetési ezüstnérme. II"



Te írtad more!"


Nahát! Nézzenek oda! Már felismered hogy mit írtam én..

Csak az állítás hiányzik, amiből tudnám mire célzol. Így nem tudok segíteni.

máj. 23. 15:01
 53/69 A kérdező kommentje:

"Hülyeséget nem kell írnod. Mondanám, hogy mutass valami hivatalos formát erre a minősítésre, de úgyis azt fogod válaszolni nagy kamuzós arccal, hogy ha akarom, keressem meg én :)"


Nem tudok neked hivatalos formát mutatni, de minden kamu nélkül tényleg ennyit lehet rá mondani hogy ha beütöd a" gugliba" hogy "befektetési arany jelentése" akkor rengeteg találat van rá amiből azért nagyjából bárki képes értelmezni hogy mit is jelent.

máj. 23. 15:09
 54/69 anonim ***** válasza:
Ami nem létezik azt nem lehet linkelni, ennyi.
máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:

"Ami nem létezik azt nem lehet linkelni, ennyi."



Megbeszéltük, legyen így:)

máj. 23. 15:32
 56/69 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzáfűznék hogy arany, mint kémiai elem természetesen egyféle van így ha belemegyünk egy ilyen szemantisztikai jelentéstanba akkor nyilván bele lehet kötni hogy "befektetési arany nincsen"


(most én csak tapogatózok hogy mire gondolhat a költő mert kíváncsivá tettél) nyilván azért nem értem mért az én fejemben egy viszonylag pontos kép létezik róla hogy mit is értek alatta és természetesen elvonatkoztatok tőle hogy szó szerint értsem a "befektetési aranyat"

máj. 23. 15:50
 57/69 anonim ***** válasza:
Még mindíg áll az ajánlatom! 2 méter kötél!
máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:

"Még mindíg áll az ajánlatom! 2 méter kötél!"


Mindíííg? :)))

máj. 23. 16:46
 59/69 anonim ***** válasza:
Najó 3 de csakhogy duplán tekerd!
máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:

Nézd, ez annyira szánalmasan fedezet nélküli..


Most viccen kívül: Miért vagy ilyen csőcselék? Ennek a neten ismeretleneknek való ugatás tényleg felállítja a farkad?

Vagy haragot és ezáltal ugyanazt érzik amit te vagy egy

nagyon mély megvetést az egyszerűséged okán. Itt osztottad a sületlenségeid nulla tudással a témában, majd amikor ez azért visszaég rád akkor jön a teljesen koncepciótlat ötlettelen szájkarate. Még nálam is nevetségesebb vagy 🤣🤣

Saját magad paródiája vagy.

máj. 24. 09:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!