Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van ra penzetek, akkor...

Ha van ra penzetek, akkor megveszitek?

Figyelt kérdés

Ha van valamire penzetek, pl kineztetek magatoknak az uzletben nehany dolgot, vagy megtetszett barmi, akkor azt megveszitek magatoknak?

Gobdolok itt barmire, ruhara, kozmetikumra, edessegre.

Vagy pedig vegig gondoljatok hogy kell-e az nektek vagy meg vagytok nelkule?

Egyebkent nekem a helyzetem olyan, hogy nem nagyon kell kuporgatni tehat nem a napi betevom helyett akarom megvenni.

Hanem mert tetszik.


2023. dec. 27. 18:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
30 eves no vagyok, gyerek nelkul
2023. dec. 27. 20:15
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen tenyleg a penz penzt csinal. Jol irod.. annyi a tokem, hogy ket havonta 400-500ezret kamatozik a penzem.
2023. dec. 27. 20:17
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Amire szuksegem van megveszem, penzem van boven, de pld annak semmi ertelmet se latom hogy egy hetnel tobb ruham legyen vagy hasonlok. Szoval csak arra koltok ami tenyleg kell, de arra szivfajdalom nlkul. Pld haveromnak megvettem egy 30000es jatekot hogy tudjon velem gamelni... Kellett furjak egy lyukat a falba, utvefurot lazan megvettem, pedig berelni is lehetett volna...
2023. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%
#12 mennyi az a tőke és mibe raktad hogy így kamatozik?
2023. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%

"30 eves no vagyok, gyerek nelkul"


-


"Bármennyi pénzed van, időt nem vehetsz rajta"


;Howard Stark (Vasember);

jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
Nem. Ha nincs rá szükségem, akkor minek?
jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!