Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van ra penzetek, akkor...

Ha van ra penzetek, akkor megveszitek?

Figyelt kérdés

Ha van valamire penzetek, pl kineztetek magatoknak az uzletben nehany dolgot, vagy megtetszett barmi, akkor azt megveszitek magatoknak?

Gobdolok itt barmire, ruhara, kozmetikumra, edessegre.

Vagy pedig vegig gondoljatok hogy kell-e az nektek vagy meg vagytok nelkule?

Egyebkent nekem a helyzetem olyan, hogy nem nagyon kell kuporgatni tehat nem a napi betevom helyett akarom megvenni.

Hanem mert tetszik.


2023. dec. 27. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Nyilvan irreálisan magas árat nem fizetek érte, annyira gazdag azért nem vagyok, de ha úgy érzem nekem ez megéri akkor megveszem.
2023. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Én amiket kinézek általában elég drága dolgok. Teljes mértékben tisztában vagyok vele, hogy egyáltalán semmire nincsen szükségem - annyi cuccom van sajnos vagy nem sajnos, hogy tényleg csak kaját szabadna vennem. De ha az adott cuccot később leárazzák (és nem fogyott el előtte), akkor általában megveszem - de teljes áron már nem veszek semmit.
2023. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Meg. Bőven úgy keresek, hogy nem kell a boltokban foglalkoznom az árakkal.
2023. dec. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Elég sváb vérrel vagyok megáldva annak ellenére, hogy ennyire azért nem szorulnék rá, de így azért megfontolom, hogy biztosan kell-e az, amire szemet vetettem. Nálam minden ilyen "plusz" (nem kaja, tisztítószer, stb.) szükséges rosszként indul kb. Van, hogy kétszer is megnézegetem és még akkor sem tudom eldönteni kell-e ez. Aztán ha úgy döntök kell, akkor megveszem. Viszonylag kevés az impulzus vásárlás nálam, de ruhát/cipőt utálok venni, így azoknál pl. azt az elvet követem, hogyha valami tetszik és jól áll, akkor meg kell venni, mert amikor direkt keresem majd, akkor biztos nem lesz olyan, amilyet szeretnék...
2023. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Mikor hogy, mérlegelek, mennyire kell az az adott valami. Ha éppen vágyom rá, és olyan hangulatom van, akkor megveszem, ha nem, akkor nem.
2023. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Ha mindent megvennék, amit szeretnék, akkor semmi pénz nem lenne elég.


De mondjuk egy kávét vagy egy csokit valami extrább ennivalót már nem mérlegelek.

2023. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Valószínüleg nem. Ha nem tartom indokoltnak, akkor akármilyen a marketingje nem veszem meg. Ennyi erövel minden mediashopos reklám után rendelgethetnék.
2023. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Amióta rájöttem, hogy a pénz pénzt termel, és a termelt pénzen ki tudom váltani a főállásomat, azóta nem érdekel kb semmi fizikai termék.
2023. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, amíg nincs gyereked, addig szerintem könnyebb megállni. Amikor lesz gyereked és elhatározod, hogy a tied nem lesz elkényeztetve és utána mégis folyamatosan rakod ki az alig használt gyerekjátékokat, na az a trükk, hogy azt hogy csináld.
2023. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Mint irtam az en esetemben tenyleg nem kell kuporgatnom. Nem vagyok megtakaeitas nelkul. Es havonta jelentos penzt teszek felre, de megis ennek ellenere folyton gondolkozom. De most van egy ket dolog ami nagyob megtetszett az uzletben, de ma nem vettem meg magamnak. Mert igazabol " kacatok".

De ugy erzem boldog lennek toluk.

Ezert is kerdeztem, hogy masok is gondolkoznak mielott megveszbek ertelmetlen dolgokat?

Ha lenne sok megtakaritasotok, akkor ti agyalnatok kb 10ezer ft-t ero dolgokon? 😊

2023. dec. 27. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!