Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Thaiföldön 210ft-tal című...

Thaiföldön 210ft-tal című regénynek a vázlata megérné regénynek megírni?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok író,csak gondoltam ,hogy sok sztori történt velem és meglehetne írni. Nagyon viccesek is.Erdemes?
2023. máj. 19. 14:01
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Egyedül itt eljátszik ugye.
2023. máj. 29. 17:02
 32/36 anonim ***** válasza:
Írjál a Frey Tamásnak, az szívesen megírja a könyvet helyetted, írt már egy párat, van tapasztalata. Már, ha van értelme a sztorijaidnak, mert eddig egyetlen történetet sem osztottál itt meg, amivel fel tudnád kelteni bárminek az érdeklődését.
2023. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

#32

Persze, mert Thomas Frey majd pont egy ilyen drogos szélhámossal foglalkozik. :D

2023. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Ma írok ,mert ünnepelek , de többet nem.

Volt egy érzésem , hogy mennyek a szokott helyen felé és amikor odaértem a túloldalról láttam , hogy szivoszal lóg ki valahonnan. Ott volt egy ismerős aki éppen menni készült. Amire odeertem , elment és tudtam és láttam , hogy hozott 2 sört. Több napja undorom van , mert Thaiföldön minden sörre rá van írva , hogy mennyi alkohol van benne ,de valójában alkoholmentes és egy rekesz be kb. 1 alkoholos van. Úgy hogy a sok szart meg kell inni amire talál az ember egy alkoholost. Hiába vettem anno pénzert egy Heinekent abba sem volt alkohol.Hiaba volt ráírva. Múlt kor is ilyen volt , mint most , de úgy éreztem , hogy ezt akkor is megiszom. Most nem volt undorom. Séta közben meguntam a 6 decist , de semmi. Aztán mentem meg 500 méter és VAU BARBI.

2023. jún. 1. 14:19
 35/36 anonim ***** válasza:
Anyám, borogass! :D
2023. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#34

Boldogok a lelki szegények, mert övék a Mennyeknek Országa!

- Máté 5:3-12

2023. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!