Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné neki...

Szerintetek megérné neki ennyit költeni egy számítógépre?

Figyelt kérdés
14 éves öcsém akar venni egy számítógépet a zsebpénzéből. Én válogattam össze az alkatrészeket és a végösszeg 370000 forint lett (ez egy ilyen közép-felsőkatagóriás gép). Megtudja venni mert ugye volt neki ballagás, konfirmálás, szülinap, ebbe nem akarok nsgyon belemenni. Infós iskolába megy, és az lenne a kérdésem, hogy érdemes e ennyit költeni egy számítógépre?
2022. jún. 28. 14:00
 1/7 Fsms ***** válasza:
77%
Attól függ mire akarja használni.
2022. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
igen erdemes :) nekem a laptopom 600 ropi volt :)
2022. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Játékra, programozásra, prezentáció készítésre, régi adatatok tárolására
2022. jún. 28. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Programozni, prezentációt készíteni meg adatokat tárolni nem. (Még mielőtt valaki belekötne: sulis szinten programozni kb. egy kenyérpirító is elég lenne.)

Viszont játékra ennél lényegesen olcsóbban nem lehetne kihozni. Ha telik rá, akkor meg miért ne?

2022. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 éves koromba nekem volt 20 ezrem, és meglehetett venni az első érintős telókat, amik nagyon hamar meg is haltak. Ma pedig használtautó árakkal dobálóznak a gyerekek, de ha megteheti, akkor vegye. 370k nem annyira vészes. A videókártya még most is drága, az dob rajta nagyot. Én is vásárlás előtt állok, de várok még, mert zuhannak az árak, lehet őszig várva spórolok 100 ezret is, csak mert nem tavasszal vettem. Annyi késés nekem megéri azt a pénzt, ami megmarad.
2022. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
szerintem nem éri meg. tanuljon programozást, arra már kap gépet fele ennyiből is. Játékot meg ne játsszon.. csak az idejét pazarolja vele.
2022. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
370k az rengeteg. Játéknál érje be kompromusszummal.
2022. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!